Na vlastní kůži: sexy spojovatelka zdarma

Včera Paegas spustil novou virtuální Recepci a my vám už dnes přinášíme první zkušenosti s touto velmi zajímavou službou.
Na vlastní kůži: sexy spojovatelka zdarma

Další služba Click Boxu

Recepce je automatický hlasový informační systém, který umožňuje zřízení a obsluhu vlastní virtuální spojovatelky, záznamníku a zákaznické infolinky současně. Je nedílnou součástí dříve proklamované služby Click Box. Pokud máte Click Box aktivován, pak se vám v hlavním menu po levé straně objevila nová položka Recepce a vy ji můžete vesele začít používat, aniž byste se báli poplatků. Recepce je totiž úplně zdarma, respektive neplatíte žádné další aktivační, nebo provozní poplatky mimo již stávajících poplatků za Click Box. Jen připomenu, že aktivace Click Boxu stojí 90 korun, stejně jako měsíční provoz.

Jak na Recepci?

Recepci lze aktivovat prostřednictvím Internetu na adrese www.click.cz nebo telefonu na čísle 3322. Oběma způsoby lze i celou Recepci nastavovat.

Já jsem zkoušel nejdříve Internet. Při prvním přihlášení je Recepce vypnuta, pro její aktivaci prostřednictvím Internetu stačí zaškrtnout volbu Paegas Recepce aktivní. Recepce je přednastavena s těmito parametry: lze stisknout volbu 1 nebo 2, po stisknutí 1 je k dispozici klasický hlasový záznamník a po stisknutí 2 přehrání informací o této nové službě.

Pokud chcete provést jakoukoliv změnu, stačí si vybrat z čísel 1-9, kterým můžete přiřadit tři různé funkce: Zanech vzkaz, Přepoj na, Přehraj. Myslím, že je zcela jasné, k čemu jednotlivé volby slouží. Zanech vzkaz slouží, jako klasický záznamník. U volby přepoj si zvolíte telefonní číslo na které má být volající přepojen. A nejzajímavější volbou je Přehraj. Stačí si nahrát jakoukoliv zprávu kratší 3 minut ve formátu WAV a tu pak může Recepce volajícímu přehrát. Pokud nejste vybaveni mikrofonem, nezoufejte, vzkaz lze nahrát i telefonicky po zavolání na číslo 3322, kde zvolíte volbu 3 pro nastavení a pak již postupujete podle nápovědy. Sami se přesvědčíte, že celé ovládání a nastavování Recepce je velmi jednoduché, intuitivní a hlavně ihned funguje.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud si vaši Recepci jakkoliv přizpůsobíte svým potřebám, nezapomeňte přehrát i hlavní nabídku, která se bohužel sama nepřizpůsobí novým volbám.

Pokud se někdo nyní dovolá na můj vypnutý telefon, který má nastaveno přesměrování do hlasové schránky, pak může díky nové Recepci slyšet třebas následující:

"Ahoj tady Michal, jsem zaneprázdněn a tak s vámi nemohu hovořit. Ale můžete mluvit s mojí sekretářkou, stačí stisknout jedničku. Poslechnout si pohádku, kterou osobně čtu, stačí stisknou dvojku. Nebo mi můžete zanechat vzkaz, stačí stisknout trojku. A nebo zavolat mojí babičce, která se dnes velmi nudí, stačí stisknout čtverku".

Pro firmu i pro soukromníka

Nová služba Recepce je dle vyjádření Paegasu určena středním a malým firmám. Její uplatnění může být široké. Jak už je v úvodu článku uvedeno, může fungovat jako spojovatelka, záznamník a zákaznická infolinka současně. Po vlastních zkušenostech s touto službou si dovedu Recepci velmi dobře představit ve všech třech rolích. Jednak může zákazníky informovat o firmě a jejich produktech, dále přepojovat na jednotlivé zaměstnance a současně může sloužit jako klasický záznamník.

Je mi jen trochu líto těch pěkných sekretářek, které pouze zvedaly firemní telefony. Zřejmě přijdou o práci. Ale než je vyhodíte, nezapomeňte jejich sexy hláskem okořenit vaši novou virtuální Recepci.

Jak vidět, Click Box již vyrostl a stává se z něj velmi zajímavý a mnohdy i užitečný balík služeb. Co si myslíte o nové službě vy?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Sex, Zdarma

24 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Michal Zamecnik 14. 11. 2001 12:29:12
    Recepce je určena pouze pro Click Box, takže pokud máte Easy, pak se není...
  • --Leošek -- 14. 11. 2001 12:14:54
    Taky už ji tam (tu Recepci, kdyby náhodou)
  • Ultimated Hacker 14. 11. 2001 9:02:48
    Je vidět, že jsi vůbec nepochopil přesměrování hovorů. Ach jo...
Určitě si přečtěte

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

Dnes | Pospíšil Aleš

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

17.  8.  2017 | časopis Computer, Michlovský Jakub

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

Aukce skončila. Pásmo 3,7 GHz si rozdělí dva stávající a dva noví operátoři

** Frekvence pro „městské“ LTE vydražili O2, Vodafone a dva nováčci ** Jmenovitě Poda a Nordic Telecom, který má největší kus spektra ** Cena za frekvence se nelíbila T-Mobilu, a tak se z aukce stáhl

11.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 73


komerční sdělení

Komerční sdělení