Nabijte si kredit předplacené karty bez kuponu a ihned

Pokud máte jakoukoliv předplacenou kartu a nechtějí se vám kupovat kupony, můžete si nabít kredit přes Internet nebo telefon. A nemusíte shánět kupony po městě.
Nabijte si kredit předplacené karty bez kuponu a ihned
Pokud máte jakoukoliv předplacenou kartu a nechtějí se vám kupovat kupony, můžete si nabít kredit přes Internet nebo telefon, aniž byste kupon potřebovali.

Oficiálně tuto službu zprovoznil pouze EuroTel, na jehož webu si můžete nabít kredit i bez kuponu. Musíte však mít buď kartu Juice Pay, nebo účet v Expandia Bance. Klienti Oskara a Paegasu však ostrouhají a dosud museli pokaždé utíkat pro kupony do trafiky.

Naštěstí pro všechny „goučkaře, twisťáky a oskarťáky“ je tu web Nabíjíme.cz, který umí nabíjet i bez kuponu. Můžete nabíjet jak pomocí telefonu, a nemusíte mít tedy přístup k webu, nebo přes telefon. Jak na Internetu, tak telefonem zadáte číslo, které se má dobít a pak už jen pošlete platbu na zadaný účet. Jakmile dorazí, bude kredit nabit. Velkou výhodu mají klienti EB, protože se zúčtování provede okamžitě. Pokud máte jinou banku, musíte peníze poslat příkazem k úhradě; např. z telefonu pomocí služby GSM Banking. Platit lze také pomocí složenek, nebo složením hotovost na kontaktním místě či na přepážce EB.

Nabijte si kredit zdarma

Velkou výhodou tohoto webu je možnost sledovat historii plateb a nabití v sekci chráněné heslem. Můžete tak lépe kontrolovat svoje náklady za delší období. Lze také složit peníze dopředu a pak už jen příkazem ihned dobít; není nutné čekat na připsaní peněz na účet provozovatele. Zajímavou službou je cyklické nabití, kdy si můžete nechat posílat kredit třeba jednou měsíčně a nemusíte myslet na to, kdy budete muset dobít.

Tato služba je ve svém rozsahu poměrně ojedinělá, a ikdyž se na Internetu vyskytují i další, které dobíjí kredit bez kuponu, nemají tolik možností.

Témata článku: Ostatní, Předplacené karty, Kredit, Karta

Určitě si přečtěte

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 64


komerční sdělení

Komerční sdělení