Náhradní termín za Barcelonu: Xiaomi představí řadu Mi 10 pro globální trh na konci března

Xiaomi uvedlo své nejnovější vlajkové modely řady Mi 10 v polovině února v domovské Číně. Jak už bývá zvykem, globální premiéra přichází na řadu o něco později – modely pro Čínu a světové trhy se totiž mohou v drobnostech lišit. Původní termín na konci února výrobce kvůli odpískání veletrhu MWC 2020 zrušil, nyní zvolil jeho náhradu.

Jak vyplývá z informací zveřejněných na sociálních sítích, modely Xiaomi Mi 10 a Xiaomi Mi 10 Pro se dočkají oficiálního představení světové veřejnosti v pátek 27. března 2020 ve 14 hodin. Keynote proběhne ve formě online přenosu přes sociální sítě. Tuto variantu výrobci poslední dobou kvůli koronavirové nákaze volí čím dál častěji. Z přenosu bychom se měli mimo dalších doplňujících informací dozvědět termín dostupnosti a ceny pro evropské trhy.

Váš názor Další článek: Oppo chystá masivní expanzi. Dohodlo spolupráci se 30 velkými operátory

Témata článku: Xiaomi, Čína, Barcelona, Keynote, MWC, Tisková konference, Živý přenos, Online přenos, Premiéra, March, Termín, Globální trh, Trh, Konec března, Model, Náhradní termín


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 121