Nainstalujte si PalmOS 3.3 upgrade

Rychlejší a snadnější synchronizace a podpora nových funkcí. Nový upgrade si prostě musíte nainstalovat. Chystá se také synchronizace přes počítačovou síť.
Nainstalujte si PalmOS 3.3 upgrade
Nejvýraznější změnou je zdvojnásobená rychlost synchronizace na 115 200 b/s. Palm se připojí automaticky na nejrychlejší možné rychlosti. Pokud máte notebook s IrDA, můžete nyní synchronizovat i přes infra port. Podporována je také komunikace podle IrCOMM, a tak může Palm komunikovat například s mobilními telefony Ericsson. Do systému byla začleněna také podpora pro znak euro. Systém obsahuje dřívější záplatu 3.1.1.

Podporovány jsou Palm V, Palm IIIx, III a další PalmPiloty s nejméně 2 MB + 2MB flash pamětí. Přístup k souboru najdete na stránce s informacemi o upgradu. Jeho velikost je 2,5 MB a přepíše v Palmu obsah paměti flash.

Živě komentuje: Jedná se o opravdu významný upgrade operačního systému. Pro mne je nejlákavější rychlejší přenos dat při synchronizaci. Nicméně Palm tím jenom trochu srovnává krok s konkurencí, která začíná implementovat USB jako standard. Na webu Palmu se ale objevila zmínka o novém vylepšení, které jistě získá přízeň – je to synchronizace přes běžný Ethernet. Na strategických místech firmy budete mít rozmístěny synchronizační kolébky připojené na počítačovou síť a po zasunutí vašeho Palmu se Palm spojí s HotSync Serverem (také připravovaná novinka), který všechna data aktualizuje. Nový systém již podporuje synchronizaci přes Ethernet.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Upgrade, Připravovaná novinka

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15