Nainstalujte si PalmOS 3.3 upgrade

Rychlejší a snadnější synchronizace a podpora nových funkcí. Nový upgrade si prostě musíte nainstalovat. Chystá se také synchronizace přes počítačovou síť.
Nainstalujte si PalmOS 3.3 upgrade
Nejvýraznější změnou je zdvojnásobená rychlost synchronizace na 115 200 b/s. Palm se připojí automaticky na nejrychlejší možné rychlosti. Pokud máte notebook s IrDA, můžete nyní synchronizovat i přes infra port. Podporována je také komunikace podle IrCOMM, a tak může Palm komunikovat například s mobilními telefony Ericsson. Do systému byla začleněna také podpora pro znak euro. Systém obsahuje dřívější záplatu 3.1.1.

Podporovány jsou Palm V, Palm IIIx, III a další PalmPiloty s nejméně 2 MB + 2MB flash pamětí. Přístup k souboru najdete na stránce s informacemi o upgradu. Jeho velikost je 2,5 MB a přepíše v Palmu obsah paměti flash.

Živě komentuje: Jedná se o opravdu významný upgrade operačního systému. Pro mne je nejlákavější rychlejší přenos dat při synchronizaci. Nicméně Palm tím jenom trochu srovnává krok s konkurencí, která začíná implementovat USB jako standard. Na webu Palmu se ale objevila zmínka o novém vylepšení, které jistě získá přízeň – je to synchronizace přes běžný Ethernet. Na strategických místech firmy budete mít rozmístěny synchronizační kolébky připojené na počítačovou síť a po zasunutí vašeho Palmu se Palm spojí s HotSync Serverem (také připravovaná novinka), který všechna data aktualizuje. Nový systém již podporuje synchronizaci přes Ethernet.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Upgrade, Připravovaná novinka

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

** Microsoft chystá novou verzi Office ** Co bychom od něj chtěli my? ** Jak by měly vypadat jeho součásti?

29.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 4

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2