Namalujte si vlastní kryt na Nokii

Chcete originální kryt na svůj mobil Nokia? Nakreslete si ho přímo ve webovém prohlížeči! Nokia vám ho zhotoví a pošle. Má to ale jednu podmínku...
Namalujte si vlastní kryt na Nokii
Na americkém webu firmy Nokia si můžete přímo v prohlížeči navrhnout kryt na svoji Nokii 5110 podle vlastních představ.

Než se vám na této adrese do internetového prohlížeče nahraje program, který umožňuje pomalovat kryt podle vlastních představ, chvíli si počkáte. Potom se ale objeví následující panel a už můžete dát volný průchod svému uměleckému duchu.

Zde si nakreslíte kryt, jaký chcete

Ovládání je celkem pochopitelné: lze kreslit křivky, přímky, oblouky, různé geometrické tvary, sprejovat … to vše v mnoha barvách. Na povrch krytu můžete přidávat nejrůznější předpřipravené obrázky a je možné využívat již hotové vzory. Se vším, co na povrch zatím imaginárního krytu nanesete, lze donekonečna pohybovat.

Služba je zatím určena jen pro modely řady 51xx a není známo, jestli bude někdy rozšířena i pro jiné telefony Nokia (nebo i jiné značky) umožňující výměnu krytů.

Špatné zprávy na konec

Za jeden pomalovaný kryt musíte zaplatit padesát dolarů … To je moc, dva tisíce korun asi nikdo za ozdobu svého mobilu nedá a nepomůže ani právě probíhající akce, kdy ke krytu zároveň dostanete i bondovku. Ale i kdyby někdo tuto částku obětoval, nebude mu to nic platné, protože až se dostanete k zadání čísla platební karty, zjistíte, že kryt vám pošlou jen na území Spojených států.

Přesto je služba pro vlastní návrh krytů velice dobrý nápad a jestli se rozšíří do Evropy a ceny nebudou tak strašlivé jako v USA, bude mít určitě úspěch.

Témata článku: Nokia, Kryt

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14