National Geographic zveřejnil nejlepší snímky z dronů. Stáhněte si je jako tapety do mobilu

National Geographic každý rok vyhlašuje soutěž Nature photographer of the year a v letošním ročníku je znát celosvětově sílící populaci dronů. Mohou si je dovolit i amatérští fotografové, díky miniaturizaci je přibalí i cestovatelé, a tak se létající roboti dostávají na stále úžasnější místa a kategorie Aerial má stále kvalitnější obsazení. Nejsou v ní pouze snímky z dronů, najde se i letadlo, vrtulník, nebo dokonce horkovzdušný balón, ale právě droni tvoří majoritu.

Projděte si úžasnou galerii. U většiny snímků najdete odkazy na stažení do počítače, tabletu a mobilu. Drobné doporučení: pokud má váš telefon displej s vysokým rozlišením, nebo chcete jen výřez, stahujte položku „Desktop“. Právě ta má největší rozlišení (směrem k „Phone“ klesá).

Diskuze (1) Další článek: Samsung připravuje Chrome OS tablet s výkonným čipsetem a slušným foťákem

Témata článku: Mobilní fotografie, Zajímavosti, Drony, Galerie, Aerial, Mobil, Vysoké rozlišení, Největší rozlišení, Tapety, Úžasná galerie, Year, Rozlišení, National Geographic, Nejlepší snímek, Letošní ročník, Horkovzdušný balón, Snímek, Létající robot, Dron

Určitě si přečtěte