National Geographic zveřejnil nejlepší snímky z dronů. Stáhněte si je jako tapety do mobilu

National Geographic každý rok vyhlašuje soutěž Nature photographer of the year a v letošním ročníku je znát celosvětově sílící populaci dronů. Mohou si je dovolit i amatérští fotografové, díky miniaturizaci je přibalí i cestovatelé, a tak se létající roboti dostávají na stále úžasnější místa a kategorie Aerial má stále kvalitnější obsazení. Nejsou v ní pouze snímky z dronů, najde se i letadlo, vrtulník, nebo dokonce horkovzdušný balón, ale právě droni tvoří majoritu.

Projděte si úžasnou galerii. U většiny snímků najdete odkazy na stažení do počítače, tabletu a mobilu. Drobné doporučení: pokud má váš telefon displej s vysokým rozlišením, nebo chcete jen výřez, stahujte položku „Desktop“. Právě ta má největší rozlišení (směrem k „Phone“ klesá).

Diskuze (1) Další článek: Samsung připravuje Chrome OS tablet s výkonným čipsetem a slušným foťákem

Témata článku: Mobilní fotografie, Zajímavosti, Drony, Galerie, Letošní ročník, Největší rozlišení, Mobil, Nejlepší snímek, Horkovzdušný balón, Aerial, Dron, Rozlišení, Vysoké rozlišení, Létající robot, Úžasná galerie, Snímek, National Geographic, Tapety

Určitě si přečtěte