Návod - Dunya Cicek (Náměstek)

V tomto článku najdete průběžně aktualizovaný návod pro postavu ze hry 20Lives:
Jméno postavy: Dunya Cicek
Povolání: Náměstek
Cíl života: Dostat výpověď

Verze návodu 1 (4.10.2005 21:00)

Část první - Connoly Media 8:59

Vaším úkolem je dostat vyhazov, protože Victor Connoly odmítá vám dát dovolenou a vy ji již nutně potřebujete. Cestou k tomuto cíli je chovat se co nejhůře ke všem okolo sebe.
Budete potkávat všechny své kolegy a oni se vás budou ptát jestli si myslíte, že právě oni dostanou vyhazov. Všem to odsouhlaste  • Simon: "Ano, jseš buran"
  • Natalie: "Nejsem si jistá. Jsi oddaná, ale v soukromém životě máš nepořádek."
  • Janice: "Nemáš na práci nic lepšího?"
  • Bill: "Už si asi raději můžes zabalit ty odpadky do krabice."

Poté si v klidu přečtěte příchozí emaily od ostatních zaměstnanců. Po jejich přečtení přijde Connolyho sekretářka a oznámí vám, že vy vyhozeni nebudete, že si Victor moc cení vaší práce s čísly, to je důležitá informace do budoucna.
Poté vám přijde email od letecké společnosti, že potřebují potvrdit rezervaci vašich letenek. Následně klikněte na plakát na stěně, čímž se vám zobrazí video z nějaké tropické pláže a uvidíte Billa v plavkách, jak na vás volá. Po probuzení mu máte oznámit o čem se vám zdálo a to je dnešní kreativní úkol.

Část druhá - Connoly Media 10:01

Jste na schůzce se všemi aktéry, kterých by se vyhazov mohl týkat. Nejlepší cestou k vyhazovu je si je poštvat proti sobě, proto se chovejte jako mrcha. Vybírejte postavy postupně zleva a volte tyto odpovědi:
"Co děláš na dámských toaletách?"
"To, jak brečíš, už začíná být staré"
"Proč nosíš do práce elfí uši?"
"Proč myslíš, že nás zajímá tvůj romantický život?"

Část třetí - Connoly Media 12:10

Máte schůzku s Victorem Connolym a musíte překontrolovat čísla. Victor po vás chce, abyste mu nahlásili ta správná čísla, ale jelikož vám jde o to aby vás vyhodil, tak mu nahlašte čísla tato:
54, 40, -62, -145, 15
Následně přijde Natalie a sdělí Victorovi, že pomlouváte své spolupracovníky a Victor se vás zeptá jestli je to pravda. Řekněte mu pravdu ("Ano").

Část čtvrtá - Connoly Media 14:54

Zvedněte telefon, který vám zvoní na stole a poslechněte si jak vás Victor Connoly vyhazuje a zároveň jak je potvrzena vaše rezervace na letenku. Po skončení rozhovoru si shlédnete animaci, jak odcházíte ze své kanceláře, všichni vám tleskají a Simon vám praví: "Ať je Blitz s vámi" 
Váš názor Další článek: Návod - Constance Turner (Tisková mluvčí)

Témata článku: Návody, Návod, Důležitá informace

Určitě si přečtěte