Návod - Karl Neville (Kaskadér)

V tomto článku najdete průběžně aktualizovaný návod pro postavu ze hry 20Lives:
Jméno postavy: Karl Neville
Povolání: Kaskadér
Cíl života: Přežij - dostaň se na druhý konec římsy

Verze návodu 1 (27.9.2005 20:20)
Verze návodu 2 (27.9.2005 22:00)
Verze návodu 3 (1.10.2005 12:20) - Přidán návod pro pohyb po římse

Část první - Střecha hotelu Royal 04:34

V tomto úkolu ješte nehrajete za Karla Nevilla, ale za jeho kolegu. Máte se dostat na druhou stranu římsy, aniž byste spadli, to je ale nemožné a hned po prvním kroku spadnete a to je konec první části.

Část druhá - Nemocnice 10:29

Jste na návštěvě u spadnuvšího kolegy a potřebujete z něj dostat proč spadl. Nedříve zjistěte která z jeho odpovědí znamená ANO a která NE. Zeptejte se "Co Ano?" a tím zjistíte co je Ano a co Ne. Poté se vám otevře okno, které znáte z kreativních úkolů a do něj máte zapsat svůj dotaz na kaskadéra. Stači když napíšete cokoliv obsahující slovo "holub" a odešlete. Dle mého názoru tento dotaz nebude hodnocen jako kreativní příspěvěk, protože v tomto životě musíte podobných oken vyplnit více. Poté zvolte možnost nechat se vyšetřit doktorem.


Část třetí - Nemocnice 11:10

Nyní jste na prohlídce u doktora. První je vyšetření zraku. Postupně se vám budou na tabuli rozsvěcovat symboly a vy je poté musíte pomocí šipek na klávesnici zopakovat. Vždy stiskněte šipku směřující do otevřené části symbolu (například u symbolu ve tvaru U je to šipka nahoru). Doporučuji si symboly psát na papír, abyste je nezapoměli.
Další je vyšetření reflexů. Když vás doktor uhodí kladívkem do kolene, stiskněte mezerník.
Následuje psychologický test, kdy vám bude doktor ukazovat postupně 3 inkoustové skvrny a vy máte napsat co vám připomínají. I zde se vám vždy otevře okno ala kreativní příspěvek, ale až poslední je hodnocen (soudím tak podle toho, že je jediný červený a v originále je u něj napsáno, že se tento záznam bude nahrávat).

Část čtvrtá - Střecha hotelu Royal

A je zde vaše velká scéna. Nejdříve jste dotázáni jestli víte co se nepovedlo vašemu předchůdci. Odpovězte "Distracting pigeons" (v době psaní návodu je tato část nepřeložena do češtiny, znamená to "Rozptylující holubi").
Poté jdete již na věc. Musíte udržovat rovnováhu pomocí šipek na klávesnici a postupovat kupředu. Po několika postupech dojdete až na konec a máte za sebou další úspěšný život.

Aktualizace: Ve večerních hodinách byl doplněn překlad možností v posledním úkolu. Správná možnost je tedy "Matoucí holub"

Aktualizace2: Pro pohyb na římse je nejlepší strategie se naklonit co nejvíce doprava, poté pustit šipku doprava a rychle mačkat šipku dopředu. Až budete ve správné poloze pro posun, samo vás to posune. Jen pozor pokud se nakloníte moc doleva, tak se vraťte zpět doprava, jinak spadnete.

Diskuze (4) Další článek: Tajné: Sony Ericsson W850 Sakura v černé

Témata článku: Návody, Návod

Určitě si přečtěte