Návod - Sarah Nichols (Herečka)

V tomto článku najdete průběžně aktualizovaný návod pro postavu ze hry 20Lives:
Jméno postavy: Sarah Nichols
Povolání: Herečka
Cíl života: Získat hlavní roli ve filmu

Verze návodu 1 (20.9.2005 - 20:00)
Verze návodu 2 (22.9.2005 - 17:00) - Scénář opraven

Část první - Club 1:33

Začínáte v klubu, kde se hned začnete bavit s ředitelem castingu Guyem. Jelikož se právě u něj budete později ucházet o místo, bude lepší mu lichotit, jak ale odpovědět na otázku jestli nebude lepší odejít někam jinam nevím. Z pohledu získání místa bude jistě lepší Guyovi vyhovět a jít s ním, ale přeci jen víme, že Sarah má přítele a není morálním mu zahýbat kvůli místu. Rozhodnete-li se ovšem s ním nikam nechodit, tak na jeho dotaz, proč s ním nechcete jít, odpovězte, že musíte brzy vstávat.

 

Část druhá - Doma

Ráno vás probudí zvonící telefon. Jistě bude lepší ho zvednou. Po vyřízení hovoru se díváte na stůl, kde je pár předmětů. Nejdůležitější je scénář, ten si otevřete a prostudujte. Buď se ho pořádně naučte (pozor máte časový limit), nebo si udělejte printscreen jednotlivých stran a později, až budete věty ze scénáře potřebovat, stačí se podívat na tyto screeny. Další předmět je telefon, na kterém máte zprávu od svého přítele. Poslední předmět je dopis od Guye, ten je tam ale jen pokud jste s ním v minulém úkolu odešli. Po prohlédnutí všech předmětů se automaticky odeberete do šatníku, kde musíte sarah obléknout na konkurz. Po výběru každého elementu oblečení klikněte na "Nebo ne", čímž se vrátíte zpět do šatníku a můžete vybrat buď něco jiného, nebo si ještě něco doobléci. Nezapomínejte, že jdete prakticky na pracovní pohovor a tam se většinou nehodí večerní šaty, nebo noční košile. Až budete s oděvem Sarah spokojeni, klikněte na "Žhavá"

Část třetí - Casting

Nejdříve si v čekárně znovu prostudujte scénář a po jeho zavření budete pozváni dovnitř. Na otázku jaká byla včerejší noc si vymyslete odpověď podle vás nejlepší. Poté souhlaste, že jste připraveni a začne zkouška. 

Otázky jsou ovšem pokaždé jiné a musíte se tedy zorientovat a pokusit odpovědět podle scénáře. Bohužel ve scénáři pár pasáží chybí a musíte odpovídat buď podle intuice, nebo podle situace kdy se rozhovor podle scénáře odehrává. Zde je většina odpovědí:

(G = Guy, S = Sarah(Vy) )
G: "Anno co tu děláš?"
S: "Jen jsem se chtěla omluvit."

G: "Anna sedí vedle Alana. Alana jí čokoládu."
S: "Nemůžu tomu uvěřit! Právě mně řekl, ať odejdu."

G: "Proč? Opustil tě!"
S: "Nechal vzkaz, není to tak? Ten vzkaz mi ukázal, že to tak nemyslel."

G: "Co?"
S: "Miluji tě."

G: "To mi řekni ty."
S: šeptá "Mám tě ráda."

G:"Ne. Myslel jsem to tak"
S: zklidni se a začni brečet

G: "Muži, co po romantické noci nechají ženě vzkaz, by měli zůstat pod tím kamenem, zpod kterýho vylezli"
S: "Musel pracovat. Nemůžeš ho obviňovat"

Aktualizace:  Dnešním dnem je život herečky Sarah Nicholsové opraven a hráči, kteří ho budou hrát až nyní se již setkají s opravenou verzí scénáře, kde je doplěn celý dvojlist a po jehož nastudování jim casting nebude dělat problémy, protože v něm budou použity jen fráze ze scénáře.

Část čtvrtá - Crystal Palace 00:13

Zde se dostáváme do velmi podobné situace jako v životě světáka Andrewa Rossiho. Jsme znovu v baru a musíme se dostat za Guyem tím, že budeme mluvit se správnými lidmi. Dokonce se může stát, že Andrewa potkáte a dostanete od něho dárek.

Nejkratší postup u rozhovorů je:

"Víš kde je?"
"Příští týden jedeme spolu do Monaca"
"Dělala jsem casting na nový film Ellen Fisherové"

Gratulujeme, máte za sebou další úspěšný den.

Diskuze (3) Další článek: Oskar Vodafone odměnil dvoumiliontého zákazníka

Témata článku: Návody, SAR, Návod, Sara, Ellen, Herečka


Určitě si přečtěte