Návod - Zoe Brooks (Stevard)

V tomto článku najdete průběžně aktualizovaný návod pro postavu ze hry 20Lives:
Jméno postavy: Zoe Brooks
Povolání: Stevard (letuška)
Cíl života: Svést Bobbyho Haye dříve než Nicky

Verze návodu 1 (2.10.2005 12:00)

Část první - Pláž 16:17


Nejdříve se vás pilot zeptá, jestli váš první líbal dobře, či nikoliv. Je jedno co odpovíte. Poté ho musíte pozvat buď na drink nebo na romantickou večeři. I zde nezáleží na odpovědi, jelikož se vždy objeví vaše kolegyně a pilot půjde raději s ní.

Část druhá - Letadlo 5:52


Prohlédněte si letadlo a klikněte na Bobbyho Haye. Poté se musíte nalíčit. Nejdříve pomocí myši naneste rtěnku a následně lesk na rty. Šířka stopy zanechané rtěnkou je přímo úměrná rychlosti tahu. Takže když potáhnete myší rychle, tak zanecháte širokou stopu a když pomalu, tak zanecháte jen tenkou linku


Část třetí - Letadlo 5:57


Jedete s vozíkem na jídlo a musíte cestujícím rozdávat jídlo dle jejich přání. V době psaní návodu chybí titulky, takže musíte dobře poslouchat co zákazníci chtějí. Když řeknou Chicken (čikn), dejte jim jídlo s obrázkem kuřete. Když Bief (býf), tak s obrázkem krávy. Když Vegetarian (vedžetarijn), tak s kytkou. Další pokrm zní jako Košér a to je jídlo s písmenem K v obrázku. A poslední zní podobně jako Hollow (holou) a to je jídlo s arabskými znaky.

Až se probojujete až k Bobbymu, tak se vás zeptá co je s tou druhou letuškou.

"Takhle vypadá normálně"
"Strávila dlouhou noc s pilotem"
- Vyberte tuto možnost

"Zítra ráno možná vstaneš z popela" - Tato volba je jistě lepší
"Co je fénix?"

Část čtvrtá - Hotel Royal 11:39


Musíte oslovit pilota jeho pravým jménem. Pokud jste v předcházejícím úkolu poslouchali hlášení pilota, víte, že se jmenuje Gustav. Zvolte tedy tuto možnost.

Část pátá - Hotel Royal 22:03


Zde se chvíli dívejte na televizi. Můžete přepínat mezi několika programy, mezi nimiž nechybí ani záběry z restaurace Lindy Connoly. Pokud vás nebude dívání se bavit, můžete se dívat i z okna, kde v jednu chvíli uvidíte padat kaskadéra Karla. Po chvíli přijde Bobby a zeptá se vás jak máte rádi pití a to je váš dnešní kreativní úkol.

Váš názor Další článek: Slovenští VyVolení: přímý přenos na mobil a platí se jen za data

Témata článku: Návody, Návod

Určitě si přečtěte