Nedobytná kasa aneb jak nepřijít o důležitou SMS

Každý z nás opatruje pár vyvolených textovek jako oko v hlavě. Jaké neštěstí, když si je omylem vymaže z mobilního telefonu. Řešení nabízí SMS Trezor na stránkách MojeLogo.
Nedobytná kasa aneb jak nepřijít o důležitou SMS

Časté obavy

Každý den dostáváme spoustu textových zpráv. Některé jsou důležité, některé méně a pár jich nestojí ani za řeč. Někdy dostaneme textovku se zajímavým obsahem, ať už se jedná o vyznání lásky nebo adresu milované dívky. Jednoduše nám záleží na tom abychom ji měli stále uloženou v paměti telefonu. Bohužel paměti na textové zprávy v telefonech se nedostává tolik, kolik byste nutně potřebovali. A tak stále vymazáváme a vymazáváme. Když máme smůlu a vymažeme se i zprávu, na které nám záleželo, nedá se nic dělat. Doteď jsme mohli zprávy pracně přepisovat do diáře nebo synchronizovat se stolním počítačem. Jiná možnost nebyla. Až do včerejška 19. dubna, kdy byl spuštěn provoz SMS Trezoru na stránkách :-) MojeLogo, což je známý server, který nabízí spoustu obrázků a melodií do mobilních telefonů.

Klepněte pro větší obrázek
Uvítací obrazovka nové služby

SMS Trezor

Co nám může služba SMS Trezor nabídnout. Jak již z názvu vyplývá, bude určena pro uchování důležitých textových zpráv pod zámkem, respektive pod vaší přihlašovacím PINem. Každopádně odpadnou věčné obavy nad ztrátou důležitých textovek z mobilního telefonu. Služba je zdarma, zaplatíte pouze za její aktivaci. Aktivace je v ceně deseti kreditů. Nejjednodušší způsob získání kreditu a to nejen pro samotnou aktivaci, ale i pro budoucí posílání obrázků a melodií, je zavoláním na linku 0906 609066. Podle prvního předčíslí již tušíte, že podle toho jak dlouho budete volat, tolik kreditu vám bude přičteno. Po dovolání na uvedenou nabíjecí linku mohou nastat dva případy: Buď jste novým uživatelem a systém vás automaticky zaregistruje a připočte kredity nebo jste již zaregistrován a budou vám pouze přičteny kredity. V každém případě získáváte po první registraci svůj osobní PIN, který vám přijde v textové zprávě. PIN je společný, jak pro přístup do vašeho SMS Trezoru, tak i pro posílání obrázků, log a melodií.

Pro nabíjení kreditu můžete samozřejmě využít i ostatní varianty - eBanka, Monetka nebo nabíjecí kupón :-) MojeLogo.

Klepněte pro větší obrázek
Obsah vašeho trezoru

Úschovna důležitých textových zpráv není jedinou funkcí SMS Trezoru. Vámi vybrané textovky může přeposlat na váš email, kde si je můžete rovněž archivovat. Některé věci jsou tak jednoduché a přeci mají vysokou praktickou hodnotu. Co říkáte?

Témata článku: Ostatní, SMS

16 komentářů

Nejnovější komentáře

 • dejvidek 23. 4. 2002 22:28:21

  Pokud máš ty SMSky tak strašně důležitý, že je pořebuješ číst na pláži...

 • Benda 23. 4. 2002 11:46:03

  ten trezor jsem zkousel a funguje perfektne.

  Jak asi dostanes...

 • dejvidek 22. 4. 2002 21:41:30

  Ale mě nezajímá a nevadilo by mi to, že mi někdo čte SMSky.... číst mi...

Určitě si přečtěte

Dárcovské SMS vycházejí z módy. Neziskovkám vadí anonymita

Dárcovské SMS vycházejí z módy. Neziskovkám vadí anonymita

23.  4.  2017 | E15.cz , Čabanová Adéla | 39

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

** Hlasový provoz na Štědrý den se výrazněji nelišil od běžného víkendu ** Klesá počet odeslaných SMS ** Jejich úlohu přebírají sociální sítě, messengery a částečně MMS

28.  12.  2016 | Láska Jan | 18

Cenzura na Kubě: operátor blokuje SMS zprávy se „špatným“ obsahem

Cenzura na Kubě: operátor blokuje SMS zprávy se „špatným“ obsahem

V posledních měsících se zprávy z Kuby nesly spíše v optimistickém duchu. Vláda prezidenta Raúla Castra údajně směřuje k uvolňování přísného komunistického režimu, na ostrově přistávají letadla a lodě plné turistů, státy po celém světě plánují otevírání svých zastupitelství. Značně v rozporu je pak s danými událostmi zpráva, se kterou přišel kubánský blog 14ymedio.com. Podle něj mobilní operátor Cubacel na popud vlády úmyslně cenzuruje SMS zprávy.

10.  9.  2016 | Tryner Miroslav | 20


komerční sdělení

Komerční sdělení