Nejčastější závady mobilních telefonů (téma týdne)

Zajímá vás, jaké jsou nejčastější závady mobilních telefonů? Pokud ano, máme pro vás unikátní článek, v němž se dozvíte, jaké problémy sužují mobilní telefony značky Alcatel, Motorola, Nokia, Panasonic a Siemens.
Nejčastější závady mobilních telefonů (téma týdne)
Kapitoly článku

Nejčastější závady obecně

Nejčastější příčinou návštěvy servisu mobilních telefonů jsou chyby firmwaru, následuje samovolné vypínání přístroje a nemožnost zapnutí mobilního telefonu. Výjimečné jsou vady čtečky SIM a  překvapivě i vibrační vyzvánění patří v mobilním telefonu k nejméně poruchové součásti.

Klepněte pro větší obrázek

Alcatel

Obecně: U mobilních telefonů Alcatel patří mezi časté vady samovolné vypínání. Mezi nejméně poruchové součástí mobilního telefonu patří baterie, vibrační jednotka a čtečka karty SIM.

Klepněte pro větší obrázek

OT311: Mezi časté vady patří chyby hlavního ovládacího prvku DriveKey. Méně časté jsou u tohoto modelu chyby audio části a poruchy vysokofrekvenční elektroniky.

Klepněte pro větší obrázek

OT511: Jako u OT311 se často vyskytují chyby hlavního ovládacího prvku Drivekey, chyby firmwaru, a velice častou závadou je samovolné vypínání. Výjimečné jsou vady baterie, vibračního vyzvánění a audio části.

Klepněte pro větší obrázek

OT512: Totéž  jako OT511.

OT 501: Mezi nejčastější závady patří samovolné vypínání, chyby firmwaru, chyby nabíjení baterie.

Klepněte pro větší obrázek

OT 30x: U těchto telefonů je jednoznačně nejčastější vadou chyba nabíjení, která se projevuje tím, že mobilní telefon se nabíjí po vložení pouze 5 minut, poté se nabíjení zastaví, a uživatel musí přístroj z nabíječky vyjmout a po chvíli ho do nabíječky opět vložit. Rovněž často se stává, že přístroj nelze zapnout.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Ostatní, Nokia 3310, Telefon, Mobilní telefon, Mobil

Určitě si přečtěte