Nejdražší příslušenství na světě

Majitelé exklusivních mobilů Vertu nemají hluboko do peněženky a mohou si dovolit i originální příslušenství pro své mobilní skvosty. Nedá se však přesvědčivě říct, zda tentokrát neplatí zbytečně mnoho.
Nejdražší příslušenství na světě

Vertu a příslušenství

Touha soustavně se od ostatních odlišit a ukázat své „kvality“ nezůstává nepovšimnuta ani ze strany výrobců. Nokia se této příležitosti chytila a světu představila luxusní značku Vertu. Tento mobilní šperk jsme rozebírali již dříve, ale pokud si chcete osvěžit paměť – zamiřte sem.

Jednoduchá logika napovídá, že když je někdo ochoten zaplatit velké peníze mobilní telefon, nebude se zdráhat vše zopakovat ani při nákupu patřičného příslušenství. Z tohoto důvodu můžete nyní na stránkách značky Vertu nalézt i značkové příslušenství.

Nelze popřít, že stylové příslušenství je vyrobeno ze vzácných a hlavně drahých materiálů, avšak na první pohled nikoho neoslní. Vypadá hezky, ale nebudí dojem něčeho mimořádného a hlavně nekřesťansky drahého. Za příklad si vezměte kožené pouzdro. Věřím, že jste viděli i hezčí a za nesrovnatelně nižší cenu.

Za luxus se dnes platí, o tom vědí majitelé mobilních telefonů Vertu své, a byl by hřích povalovat takový drahý telefon jen v kapse. Avšak vydávat zbytečně mnoho peněz za něco, co se míjí svým účinkem?

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Diskuze: Jaký dojem ve vás vyvolalo originální příslušenství k telefonům značky Vertu?

Témata článku: Nokia, Svět

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50