Nejdražší příslušenství na světě

Majitelé exklusivních mobilů Vertu nemají hluboko do peněženky a mohou si dovolit i originální příslušenství pro své mobilní skvosty. Nedá se však přesvědčivě říct, zda tentokrát neplatí zbytečně mnoho.
Nejdražší příslušenství na světě

Vertu a příslušenství

Touha soustavně se od ostatních odlišit a ukázat své „kvality“ nezůstává nepovšimnuta ani ze strany výrobců. Nokia se této příležitosti chytila a světu představila luxusní značku Vertu. Tento mobilní šperk jsme rozebírali již dříve, ale pokud si chcete osvěžit paměť – zamiřte sem.

Jednoduchá logika napovídá, že když je někdo ochoten zaplatit velké peníze mobilní telefon, nebude se zdráhat vše zopakovat ani při nákupu patřičného příslušenství. Z tohoto důvodu můžete nyní na stránkách značky Vertu nalézt i značkové příslušenství.

Nelze popřít, že stylové příslušenství je vyrobeno ze vzácných a hlavně drahých materiálů, avšak na první pohled nikoho neoslní. Vypadá hezky, ale nebudí dojem něčeho mimořádného a hlavně nekřesťansky drahého. Za příklad si vezměte kožené pouzdro. Věřím, že jste viděli i hezčí a za nesrovnatelně nižší cenu.

Za luxus se dnes platí, o tom vědí majitelé mobilních telefonů Vertu své, a byl by hřích povalovat takový drahý telefon jen v kapse. Avšak vydávat zbytečně mnoho peněz za něco, co se míjí svým účinkem?

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Diskuze: Jaký dojem ve vás vyvolalo originální příslušenství k telefonům značky Vertu?

Diskuze (8) Další článek: Levnotel: „Skandál! ČTÚ nás odpojil.“

Témata článku: Nokia, Svět


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11