Nejkrásnější dívky na tvůj mobil a další novinky

Placená inzerce Team :-)mojelogo připravuje na duben a květen záplavu novinek. Připravte se na nové hry v Javě, nové aplikace pro Symbian, a na množství aplikací a obsahu na WAP serveru wap.mojelogo.cz.

Java novinky

Titulek vás lákal na krásné dívky. Máte je tedy mít! :-) A ZADARMO!  Mnohé potěší naše první hra s mírně erotickou tématikou. Je pouze otázkou postřehu, rychlosti a zručnosti, zda se vám podaří odhalit přemluvenou polonahou modelku :-). Někteří z nás to zvládli až do pátého kola. A co vy? Hra STRIP, o které je zde řeč je zdarma ke stažení na serveru wap.mojelogo.cz. Hra je navíc jedinečná tím, že si ji můžete velmi lehce přeměnit zcela podle svého vkusu. Znáte-li aplikaci TVOJE-FOTO, pak je to velmi jednoduché. TVOJE-FOTO slouží normálně k downloadu fotek na displej mobilu, ale zároveň můžete takto vytvořené obrázky stáhnout i do hry STRIP. Takže v případě,  že se vám nelíbí “default holky” stáhněte si prostě jiné. Pokud se Vám nelíbí žádné holky, stáhněte si křečka s hlavó koale. (Má ho jeden kámoš a vypadá fakt drsně. Trochu jako vopica.)

Klepněte pro větší obrázek

STRIP však není jedinou novinkou. Možná jste už zkoušeli nové hry Arena a Tlappy2. Během následujícího měsíce ještě uvedeme hry Monster Truck a jednu, která zatím nemá žádný název. (Pracovně ji říkáme kamikaze-labyrinth-bomber-fighter-annihilator, ale nepřipadá nám to dostatečně výstižné.) Zejména tato druhá jmenovaná-bezejmenná bude podle nás velmi zábavná a perfektně hratelná.

SYMBIAN novinky

Od počátku roku 2004 jste již na serveru www.mojelogo.cz nalezli dvě aplikace pro mobily se SYMBIANEM. Stále rostoucí počet uživetelů aplikací MobSpy a BT Jack nás přiměl k tomu, abychom ve vývoji užitečných SYMBIAN aplikací pokračovali. V brzké době u nás naleznete aplikaci MobCam, kterou momentálně testujeme. MobCam vám po instalaci umožní kdekoliv a kdykoliv během několika vteřin instalovat plnohodnotnou WEB kameru.

Sledujte :-)mojelogo.cz, připravujeme toho ještě mnohem víc.

Váš názor Další článek: Nová N-Gage zřejmě nebude mít rádio ani MP3 přehrávač

Témata článku: Ostatní, Mobil, První hra


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9