Nejlepší aplikace pro tento týden: formule, tenis i turistika

V aplikačních obchodech najdete obrovské množství titulů, ale je obtížné objevit ty kvalitní. Proto Apple každý týden nabízí různé kolekce, ve kterých doporučuje ty nejlepší aplikace svého druhu. Řada z nich má i verzi pro Android, takže je applovský výběr dobře použitelný i na konkurenční platformě.

Závody Formule 1 se pomalu přehupují do své druhé půle sezóny, takže pokud nechcete přijít o žádné novinky, jistě se vám hodí oficiální aplikace. To Wimbledon už skončil. Jestliže vám z něho ale něco uteklo, i zde se přímo nabízí oficiální titul, který vám vše připomene. Chystáte-li se pak vyrazit do přírody, jistě oceníte podrobný plánovač vaší cesty, stejně jako aplikaci pracující s rozšířenou realitou, která vám sdělí, co se před vámi nachází za vrchol. A do toho nechybí aplikace pro děti, ale i ty spravující vaše finance nebo starající se o vaši produktivitu.

Popis, ukázku a odkazy na jednotlivé aplikace najdete v galerii. Výběry z minulých týdnů jsou na dalších listech tohoto článku (stačí stisknout šipku doprava).

Váš názor Další článek: VYZKOUŠENO: Fitness náramek Samsung Galaxy Fit – výdrž vás příjemně překvapí

Témata článku: Apple, Android, Mobilní aplikace, Mobilní hry, Aplikace, iOS, Google Play, Obchod s aplikacemi, AppStore, Produktivita, Zábava, Formule, Nejlepší aplikace, Turistika, Spánek, Wimbledon, Výběr, Dospělí, Kolekce, Tenis