Nejlepší aplikace pro tento týden: Správa času, focení i malování

V aplikačních obchodech najdete obrovské množství titulů, je ale obtížné objevit ty kvalitní. Proto Apple každý týden nabízí různé kolekce, ve kterých doporučuje ty nejlepší aplikace svého druhu. Řada z nich má i verzi pro Android, takže je applovský výběr dobře použitelný i na konkurenční platformě.

GoodLinks vám umožní konzumovat obsah internetu v takové čase, kdy si na tuto činnost vyhradíte prostor. Neuteče vám tak žádná novinka, ale ani zajímavé pojednání. V TimeTree naopak můžete spravovat kalendář nejen svůj, ale klidně i své rodiny či kolegů v zaměstnání. Memento je pak hlavně o připomínkách a LastPass o heslech. Halide využijete k profesionálnímu fotografování a Disney Coloring World, když si chcete se svými ratolestmi užít trochu odpočinku. 

Popis, ukázku a odkazy na jednotlivé aplikace najdete v galerii. Výběry z minulých týdnů jsou na dalších listech tohoto článku (stačí stisknout šipku doprava).

Diskuze (35) Další článek: O2 chystá nový e-shop. Zakoupené telefony doručí zdarma domů nebo na prodejnu

Témata článku: Apple, Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Mobilní hry, Google Play, iOS, Apple Watch, Obchod s aplikacemi, Fake news, Rozšířená realita, Kalendář, Instagram, GIF, AppStore, Heslo, Překladač, Bolt, YouTube, Kickstarter, seznamka, Tinder, Výuka, Zábava, Fotoaparát telefonu


Určitě si přečtěte