Nejlepší aplikace pro tento týden: Prezentace, zvuky, design a vesmír

V aplikačních obchodech najdete obrovské množství titulů, je ale obtížné objevit ty kvalitní. Proto Apple každý týden nabízí různé kolekce, ve kterých doporučuje ty nejlepší aplikace svého druhu. Řada z nich má i verzi pro Android, takže je applovský výběr dobře použitelný i na konkurenční platformě.

Redbooth vám umožní sdílet projekty, Prezi Viewer zase dovolí nahlédnout do prezentací, a to kdekoli se aktuálně nacházíte. Ferrite Recording Studio je machr na nahrávání zvuku, REC – Pro Video Camera se zase soustředí výhradně na videa. Na závěr se najdou i nějaké ti aplikace pro ty nejmenší.

Popis, ukázku a odkazy na jednotlivé aplikace najdete v galerii. Výběry z minulých týdnů jsou na dalších listech tohoto článku (stačí stisknout šipku doprava).

Diskuze (24) Další článek: Odhalte kód a Google vám prozradí, kdy představí nový Pixel. PS: Bude to už v pondělí

Témata článku: Apple, Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Mobilní hry, iOS, Google Play, Apple Watch, Rozšířená realita, Instagram, Kalendář, Obchod s aplikacemi, Kickstarter, GIF, AppStore, Heslo, Fake news, YouTube, Překladač, seznamka, Tinder, Výuka, Smule, Fotografie, Spaní


Určitě si přečtěte