Nejlepší aplikace pro tento týden: Editujte fotky, kódujte robota a učte se hudbě

V aplikačních obchodech najdete obrovské množství titulů, je ale obtížné objevit ty kvalitní. Proto Apple každý týden nabízí různé kolekce, ve kterých doporučuje ty nejlepší aplikace svého druhu. Řada z nich má i verzi pro Android, takže je applovský výběr dobře použitelný i na konkurenční platformě.

Nejvíce audiovizuálního záznamu na světě se pořizuje na mobilní telefony. Chcete-li z nich pak dostat ještě o něco více, nabízí se použití aplikací Loppsie a Funimate. Meze vám zde klade jen vaše kreativita. Tu pak zejména svému dítku ale rozvinete za pomoci titulu Code the Robot. Schválně, jestli nakonec dokáže tu kočku opravdu chytit. Nicméně pokud má hudební vlohy, pomůže mu spíše aplikace Metronaut. A pak zde jsou ještě aplikace s rybičkami, penězi, meditací i cestováním.

Popis, ukázku a odkazy na jednotlivé aplikace najdete v galerii. Výběry z minulých týdnů jsou na dalších listech tohoto článku (stačí stisknout šipku doprava).

Diskuze (14) Další článek: Jak fotí Samsung Galaxy A30s

Témata článku: Apple, Android, Mobilní aplikace, Mobilní hry, Aplikace, Google Play, iOS, Obchod s aplikacemi, AppStore, Rozšířená realita, Heslo, Překladač, Tinder, Výuka, Spaní, Petit, Relax, Cvičení, Návyk, Reddit, Oddech, Houzz, Cestování, Zábava, Nejlepší aplikace