Nejlepší aplikace pro tento týden: Týmová práce a hubnutí po porodu

V aplikačních obchodech najdete obrovské množství titulů, je ale obtížné objevit ty kvalitní. Proto Apple každý týden nabízí různé kolekce, ve kterých doporučuje ty nejlepší aplikace svého druhu. Řada z nich má i verzi pro Android, takže je applovský výběr dobře použitelný i na konkurenční platformě.

Spike pomůže s e-mailem i úkoly, Redbooth s prací v týmu a Haiku Deck povýší vaše prezentace na novou úroveň. K tomu je zde ale i zajímavá aplikace s widgety, hubnutí po porodu se stejnojmennou aplikací nebo Fyzikální vzorce, které pomohou, ať už vaše děti studují ve škole nebo z domova. 

Popis, ukázku a odkazy na jednotlivé aplikace najdete v galerii. Výběry z minulých týdnů jsou na dalších listech tohoto článku (stačí stisknout šipku doprava).

Diskuze (35) Další článek: Levný smartphone na hry s velkou baterií. Realme 7 je v prodeji

Témata článku: Apple, Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Mobilní hry, Google Play, iOS, Apple Watch, Fake news, Rozšířená realita, Obchod s aplikacemi, Instagram, Kalendář, AppStore, GIF, Heslo, Překladač, YouTube, Kickstarter, seznamka, Tinder, Výuka, Bolt, FDD, Spark


Určitě si přečtěte