Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

  • Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily.
  • Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí.
  • Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Mobil má každý, ale radost si můžete udělat chytrými hodinkami nebo náramkem. Výběr je tu složitější, je potřeba důkladně zvážit potřeby a pak najít správný mix vlastností, který jim nejlépe vyhoví. Vyzkoušeli jsme každý model v dnešním přehledu a aspoň rámcově nastíníme, co od něj čekat. Podrobnosti hledejte v odkazovaných článcích.

V tomto výběru řadíme náramky a hodinky od nejjednodušších po ty s nejvíce chytrými funkcemi. Odkazy vedou na náš srovnávač cen HledejCeny.cz.


Xiaomi Mi Band 4: Skvělý základ, zdrcující výkon/cena

Cena: 587 Kč až 1 290 Kč hce counter

Je to čtvrtá generace legendy a spolehlivý základ pro zájemce o chytrou elektroniku na zápěstí. Mi Band 4 vydrží dva týdny na jedno nabití, má jednoduché ovládání, vodotěsné pouzdro a prakticky neomezený výběr výměnných náramků.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Na barevný displej dostanete aktuální čas, počasí, srdeční tep, vybrané notifikace z mobilu nebo informace o probíhající sportovní aktivitě. Náramku jen stále chybí vlastní GPS, takže na běh/kolo budete muset vzít telefon, který dodá geolokační data.

Pokud bychom však hodnotili poměr výkon/cena, Mi Band 4 bude v dnešním výběru těžko hledat konkurenci.

Diskuze (107) Další článek: Uklidnění obchodní války je na dobré cestě. USA a Čína se dohodly na první fázi obchodní smlouvy

Témata článku: Garmin, Chytré hodinky, Galaxy Watch, Bluetooth, Apple Watch, Baterie, Hodinky, GPS, Smartwatch, AMOLED, Wear OS, Chytré náramky, Chytrý telefon, Fitbit Pay, Nositelnosti, Garmin Pay, SOB Top, Zajímavosti, Wi-Fi, Apple Pay, Sport, Vánoce, Watch GT, Fénix, Wearables


Určitě si přečtěte