Nejlepší fotky vytvořené mobilem

Podívejte se, co všechno lze vyfotit mobilním telefonem. Nemusíte mít drahý fotoaparát, abyste pořídili atraktivní záběry. Stačí fantazie a fotomobil. Máme pro vás malou inspiraci k tvorbě.
Nejlepší fotky vytvořené mobilem

Nedávno jsme na MobilManii spustili galerii fotomobilů, do které můžete přidávat své fotky vytvořené mobilními telefony. K čemu je to dobré a jak na to? Přečtěte si podrobný návod.

Některé fotografie jsou obzvlášť povedené a stojí za shlédnutí. Jsou důkazem, že fotoaparát v mobilu není jen zbytečností navíc, ale k tvůrčím záměrům poslouží stejně dobře jako klasický fotoaparát. Samozřejmě nemůžeme srovnávat kvalitu fotografií, ale originální a pěknou fotku můžete pořídit i mobilem. A následující přehled je toho důkazem.

Vybrali jsme tři fotografie ze všech kategorií, které jsou podle našeho názoru nejatraktivnější. Více než na kvalitu fotek jsme hleděli na kompozici, práci se světlem apod. Dále budeme ze stále přibývajících fotek v galerii vybírat jednu nejlepší každý týden, která ponese titul Fotografie týdne. A určitě ještě vymyslíme, jak autory nejlepších fotografií odměnit.

Poznámka: při kliknutí na obrázek se automaticky přesunete do galerie, kde si jej můžete prohlédnout v plné velikosti a nabízí se i možnost snímek ohodnotit nebo napsat vzkaz autorovi.

Architektura

Auta a další technika

Cestování

 

Experiment

 

Krajina a příroda

Makro

Reportáž a sport

Lidé: já, rodina, přátelé a děti

Zvířata

 

Pochlubte se také svými fotografiemi, které se vám podařilo zachytit mobilním telefonem. Návod jak na to, najdete zde.

Diskuze (17) Další článek: Google Earth aktualizoval mapy Země

Témata článku: Ostatní, Mobil


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80