Nejlepší mobil 2004: vyhlášení výsledků (přehled článků)

Siemens S65 naživo: fotografie a komentáře - Motorola V500: více funkcí za nižší cenu - Panasonic vyrobil první odolné véčko. Další týden je pryč. Pokud jste všechno nestihli, je tu pro vás přehled neúspěšnějších článků za minulý týden.
Nejlepší mobil 2004: vyhlášení výsledků (přehled článků)
Nejlepší mobil 2004: vyhlášení výsledků
Minulý týden skončila dvouměsíční anketa Nejlepší mobil 2004. Vybírali jste v ní nejlepší telefony v kategoriích Pro rodinu a děti, Práci a firmu, Styl a reprezentaci, nově přibyla kategorie Pro zábavu. Přečtěte si článek s kompletními výsledky.

Siemens S65 naživo: fotografie a komentáře
Strávili jsme několik hodin ve fotostudiu a společnost nám při tom dělal očekávaný mobilní telefon Siemens S65. Prohlédněte si téměř stovku detailních obrázků, ke kterým jsme doplnili krátké komentáře.

Telefony v červenci: přehled cen a tipy pro výhodný nákup
Prozkoumali jsme ceníky vybraných obchodů a sestavili přehled nejnižších cen současných mobilních telefonů. Jsou mezi nimi modely, které jsou cenově velmi výhodné a měli byste o nich vědět. V článku najdete celkem 78 telefonů.

Panasonic vyrobil první odolné véčko
Panasonic zasáhl do oblasti outdoorových mobilů. Nový model X68 sice neoplývá takovou výbavou, jakou se může pyšnit konkurující Siemens M65 nebo Nokia 5140, je ale prvním obrněným telefonem véčkové konstrukce.

GPRS Eurotelu způsobuje některým uživatelům problémy
GPRS u Eurotelu je v současné době nastaveno tak, aby využívalo kompresi pomocí služby Eurotel Akcelerator. Ta ovšem upravuje adresy všech odkazů na webových stránkách. Některým uživatelům to způsobuje problémy. Oživeno: vyjádření Eurotelu.

Mobilní tuning: upravte si telefon podle svých představ
Pokud vás již omrzel vzhled vašeho telefonu, máte několik možností, jak svůj mobil opět zatraktivnit. Pomineme-li možnost nákupu nového telefonu, můžete se u některých modelů pustit do výměny krytů. Každý mobil však můžete podrobit originálnímu „tuningu“.

Motorola V500: více funkcí za nižší cenu (recenze)
Motorola už nějakou dobu u nás a ještě déle ve světě prodává mobilní telefon V500. Je to kompromis mezi luxusním modelem V600 a levným V300. Ve výbavě nechybí kvalitní displej, integrovaný fotoaparát a Bluetooth.

Outbreak 3D: česká akce (javová hra)
Hry, které jsme ještě nedávno hráli s nadšením na plnohodnotných počítačích, se dnes dostávají stále více i do mobilních zařízení. Hra Outbreak 3D si vzala za vzor legendární Doom.

Jak nejlevněji volat ze Slovenska domů
Slovensko je pro našince hned za rohem a jezdíme tam velmi často. Chcete vědět, jak vyzrát nad drahým roamingem a volat o mnoho levněji? Zkuste si pořídit místní předplacenou kartu.

Nejúspěšnější články za uplynulý půlrok
Rok 2004 se přehoupl do své druhé poloviny a určitě stojí za to poohlédnout se, co nám přinesla ta první. Nabízíme přehled nejúspěšnějších článků uplynulého pololetí, jak z kategorie mobilních telefonů, tak z oblasti služeb operátorů.

Váš názor Další článek: Mobily s Bluetooth a rychlým GPRS (přehled bleskovek)

Témata článku: Ostatní, Motorola V500, Nokia 5140, Siemens M65, Siemens S65, Mobil, Výhodný nákup, Přehled

Určitě si přečtěte