Nejlepší weby o mobilech Motorola

Připravili jsme přehled nejlepších webů, kde najdete informace o mobilních telefonech Motorola. Kromě oficiálních stránek v článku najdete i různé fanouškovské weby – české i zahraniční.
Nejlepší weby o mobilech Motorola | wikipedia

Na úvod si zrekapitulujeme, čemu jsme věnovali předchozí díly tohoto nepravidelného seriálu o nejlepších webech. V první části jsme vás nasměrovali na stránky věnující se mobilním telefonům Siemens. Druhý díl se věnoval mobilům Sony Ericsson a třetí pak Nokiím. Čtvrtý článek byl poněkud výjimečný, nebyl totiž zaměřený na konkrétní značku, ale věnoval se operačnímu systému Symbian. V páté části se vrátíme do starých kolejí a zkusíme vyhledat co nejvíce webů o mobilních telefonech značky Motorola.

Oficiální stránky

Celosvětový web Motoroly je spíš rozcestník než zdroj informací. Většina voleb vás totiž přesměruje na lokalizované weby. Proto je vhodné navštěvovat rovnou české stránky. Zvolíte-li odkaz Mobilní komunikace, budete přesměrováni na web HelloMoto, který zastřešuje všechny mobilní telefony Motorola. Najdete zde vyzváněcí melodie, tapety a také hry, za vše ale musíte zaplatit kartou. Velmi užitečný je konfigurátor služeb, který vám prostřednictvím textové zprávy nastaví mobilní telefon pro WAP, MMS, e-mail i internet. Programátoři a vývojáři nechť zavítají na web Motocoder.

Tip: Pokud na české verzi stránek nenajdete nějakou informaci o hledaném modelu, zkuste se přepnout na jinou zemi.

Neoficiální stránky

Moje Motorola je nezávislý web věnovaný výhradně telefonům této značky. Nové články sice nenajdete každý den, jednou za týden ale stojí za to tento web navštívit. Přináší zajímavé aktuality a užitečné návody, nechybí informace o aktuálních verzích firmwaru u jednotlivých telefonů.

Na stránkách Motorola4u najdete na prvním místě oznámení o ukončení aktivní činnosti. Vydavatel hledá zájemce, který by byl ochotný web převzít a pokračovat na jeho vývoji. Fórum na těchto stránkách je ale stále poměrně živé a stojí za to v něm pohledat řešení svých problémů.

mpx200.site je specializovaný web pro Motorolu MPx200. Najdete zde užitečné tipy i zajímavý software.

Diskusní fóra

Moje Motorola: české diskusní fórum o všech mobilech značky Motorola. Množství témat a odpovědí odpovídá rozšířenosti telefonů této značky. Pro založení nového témata či odpovědi na dotaz se nemusíte registrovat.

Motorola MPx200: České diskusní fórum specializované pro Motorolu MPx200. Díky velkému propadu ceny se tento chytrý telefon těší stále větší oblibě. Máte-li nějaký problém, s jeho řešením vám zde určitě poradí. Mohu doporučit také emailovou konferenci na serveru Pandora.cz. Připravte se ale na desítky emailů denně.

Motorola Talk: rozsáhlé anglické diskusní fórum pro uživatele Motoroly. Podobně jako na ostatních diskusních fórech, i zde se musíte zaregistrovat, chcete-li vkládat nová témata a odpovídat na dotazy.

WiFi-Forum-Motorola: poměrně živé diskusní fórum, určené uživatelům se znalostí angličtiny. Chcete-li vložit nový příspěvek nebo odpovídat, musíte nejprve podstoupit registraci.

Broadband report fórum: anglické fórum věnované všem telefonům značky Motorola. Právě zde můžete najít řešení svého problému, nebo se podělit s ostatními uživateli o své zkušenosti.

Howard Forums: americké diskusní fórum věnované všem mobilům. V sekci Motorola to ale žije nejvíc.

Najdeme další weby?

Motorola je sice dvojka na světovém trhu, specializovaných webů, které se věnují jejím telefonům, ale není tolik jako třeba u Siemensů. Velmi kvalitní je český web Moje Motorola a také rozsáhlé diskusní fórum o smartphonu MPx200. Náš výčet určitě není kompletní a pokud znáte další dobrý server věnovaný Motorolám, podělte se s námi a ostatními čtenáři v diskusi.

Diskuze (7) Další článek: Vytváříme nejlepší grafická témata pro Nokie

Témata článku: Motorola, Motorola MPx200, Motor, Web, Mobil m, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35