Nejméně rámečků, periskop a žádný výřez. Vivo ukáže nejpokrokovější mobil současnosti

Pokud mám vybrat značku, která vystoupila nad konkurenci, je to Vivo. Tedy spíše koncept smartphonu Apex, který ukazuje, jak by měla vypadat inovace. Současné nudné placky se podobají jedna druhé a na výrazné změny můžeme zapomenout.

Vivo představí nové produkty 5. března, jen pár dní po ukončení veletrhu MWC. Různé zdroje se shodují na tom, že má Vivo představit prodejní verzi konceptu Apex a trochu více rozebrat hardwarové detaily telefonu. Samozřejmě nečekáme, že všechny novinky Vivo nacpe do jednoho smartphonu, ale nějaké „speciality“ by se v komerčně dostupných zařízení mohly objevit. Ať to již bude vysouvací selfie nebo čtečka otisků na polovině displeje.

Stávající koncept Vivo Apex ukázal výrobce na MWC jen vybraným novinářům. Ti si navíc stěžovali, že byl telefon hodně nedotažen, zejména z pohledu softwaru. Navíc, o Apexu toho zatím moc nevíme. Má se jednat o smartphone s 5,99" širokoúhlým OLED displejem s rozlišením Full HD+. Čipset, RAM a další hardwarové parametry jsou nám zatím neznámé. Je tedy pravděpodobné, že 5. března již budeme moudřejší.

Zajímavý koncept Vivo Apex:

Zdroj GSMarena

Diskuze (14) Další článek: Nokia bere program Android One vážně. Zapojí do něj téměř všechny modely

Témata článku: Vivo, Smartphony, Koncepty, Čtečka otisků prstů, MWC, Displeje, OLED, Širokoúhlý displej, Displej, Výrazná změna, Koncept, Apex, Nový produkt, Zajímavý koncept, Dostupné zařízení, Vysouvací selfie, Hardwarový detail, Prodejní verze, Full HD, Mobil, Rozlišení full, Vivo Apex, Periskop, Vybraný novinář, Rámeček


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

Technologický zázrak a prudká facka pro Google. Huawei Watch GT vydrží dva týdny

Technologický zázrak a prudká facka pro Google. Huawei Watch GT vydrží dva týdny

** Huawei nás na tiskové konferenci zahltil novinkami ** Jednou z nich jsou kruhové chytré hodinky Watch GT ** Mají GPS, vlastní systém a nabité vydrží až 2 týdny.

Filip Kůžel, Jan Láska, Martin Miksa | 31

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

** Nova 3 je smartphone pro mladé a náročnější uživatele ** Obsahuje špičkovou výbavu, nešetřilo se skoro nikde ** Potěší hlavně baterie s dobrou výdrží a 3,5mm jack

Jan Láska | 22