Nejméně rámečků, periskop a žádný výřez. Vivo ukáže nejpokrokovější mobil současnosti

Pokud mám vybrat značku, která vystoupila nad konkurenci, je to Vivo. Tedy spíše koncept smartphonu Apex, který ukazuje, jak by měla vypadat inovace. Současné nudné placky se podobají jedna druhé a na výrazné změny můžeme zapomenout.

Vivo představí nové produkty 5. března, jen pár dní po ukončení veletrhu MWC. Různé zdroje se shodují na tom, že má Vivo představit prodejní verzi konceptu Apex a trochu více rozebrat hardwarové detaily telefonu. Samozřejmě nečekáme, že všechny novinky Vivo nacpe do jednoho smartphonu, ale nějaké „speciality“ by se v komerčně dostupných zařízení mohly objevit. Ať to již bude vysouvací selfie nebo čtečka otisků na polovině displeje.

Stávající koncept Vivo Apex ukázal výrobce na MWC jen vybraným novinářům. Ti si navíc stěžovali, že byl telefon hodně nedotažen, zejména z pohledu softwaru. Navíc, o Apexu toho zatím moc nevíme. Má se jednat o smartphone s 5,99" širokoúhlým OLED displejem s rozlišením Full HD+. Čipset, RAM a další hardwarové parametry jsou nám zatím neznámé. Je tedy pravděpodobné, že 5. března již budeme moudřejší.

Zajímavý koncept Vivo Apex:

Zdroj GSMarena

Diskuze (14) Další článek: Nokia bere program Android One vážně. Zapojí do něj téměř všechny modely

Témata článku: Vivo, Smartphony, Čtečka otisků prstů, Koncepty, Displeje, MWC, OLED, Širokoúhlý displej, Koncept, Rámeček, Displej, Hardwarový detail, Full HD, Výrazná změna, Periskop, Vivo Apex, Výřez, Prodejní verze, Nový produkt, Dostupné zařízení, Vybraný novinář, Mobil, Zajímavý koncept, Rozlišení full, Apex

Určitě si přečtěte