Nejpopulárnější české počasí rozšiřuje aplikaci o funkce, za které se dříve platilo

Aplikace Počasí & Radar (Android, iOS) je díky své přesnosti a přehlednosti nejpoužívanější českou aplikací na předpověď počasí. Poskytuje několik druhů praktických widgetů, seznamu oblíbených lokalit, výstrahy před nepříznivým počasím, informace o teplotě moře v populárních turistických destinacích, pylové zpravodajství pro alergiky atd.

I když je titul zdarma, za bonusové funkce se platí přímo v aplikaci. Bezplatná verze se však aktuálně rozšiřuje o další možnosti bez nutnosti daného nákupu. Předně se jedná o zprávy o počasí, které jsou připravovány denně a to nejen pro oblast České republiky, ale i celého světa. Kromě textové předpovědi v nich také můžete najít zajímavé statistiky a informace z oblasti meteorologie a klimatologie.

Dosud bylo v rámci bezplatné verze aplikace také možné zakoupit si větší přiblížení meteoradaru formou předplatného. Nyní je i tato funkce přístupná všem bez nutnosti jakékoli investice. Aby ale byli vývojáři z něčeho živi, v bezplatné verzi aplikace tak nadále zůstává možnost zakoupit si odstranění reklam formou měsíčního nebo ročního předplatného.

Diskuze (12) Další článek: Týden mobilně: Speciál z Valencie, kde Asus představil unikát s motorovým foťákem

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, AppStore, Google Play, Verze aplikace, Funkce, Česká republika, Bezplatná verze, Verze, Nutnost, Předplatné, Předpověď


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 125

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7