Nejrychlejší mobily Siemens naleznete ve speciální edici

Silné stroje, řvoucí motory a skvělá atmosféra závodů Formule 1 na vás dýchne z další speciální edice, kterou pro vás připravil Siemens. Pokud však máte zájem o model S55, budete si muset pospíšit.
Nejrychlejší mobily Siemens naleznete ve speciální edici

Siemens se již poněkolikáté snaží zatraktivnit svou nabídku mobilních telefonů vydáním upravených modelů ve speciální edici a jako vždy k tomu využívá své účinkování při zvláštní příležitosti. Naposledy to byl známý závod Mile Miglia, o kterém jsme vás informovali v tomto článku. Dnes je onou příležitostí Formule 1.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Společnost Siemens není žádným nováčkem, co se závodů Formule 1 týče. Již od roku 1998 můžete na kombinézách jezdců spatřit logo Siemens Mobile. Letos se však poprvé stal globálním partnerem Světového šampionátu závodů F1 a při této příležitosti vydává omezenou sérii mobilních telefonů. Pokud máte zájem o jeden z oficiálních mobilních telefonů Formule 1, můžete vybírat z modelu C55 nebo špičkového S55. I když jsou ceny mobilů ve speciální edici o něco vyšší něž u stejných modelů v distribuční síti, budoucí majitele to vůbec nemusí mrzet. Siemens totiž prohlásil, že všechny zisky z prodaných mobilů ze speciální edice během závodů na evropském kontinentu, věnuje nadaci Unicef.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Oba mobily se od prodejní verze liší zejména svým vzhledem. Nejmarkantnější změna se týká modelu S55, který v civilní verzi nedisponuje výměnnými kryty. Oba se pak shodně mohou pochlubit oficiálním logem Formule 1, které naleznete na jejich hřbetu. Od běžně prodávaných verzí je budou odlišovat i připravené melodie a zvonění ve stylu závodů Formule 1 (asi burácející motory) a také tématické spořiče displejů. Za pozornost stojí zejména model Siemens S55, kterého bude vyrobeno jen 9 999 kusů. Každý kus ponese vlastní sériové číslo vypálené do krytu laserem.

Je více než pravděpodobné, že se s modely S55 a C55 Grand Prix 2003 v našich obchodech nesetkáte. Jedinou možností tak zůstává návštěva okolních států nebo přímo jednoho z evropských klání Formule 1, kde se budou obě novinky prodávat. Ještě zbývá dodat cena, ta je u modelu S55 rovných 368 euro. Verze C55 pak stojí 198,5 euro.

Diskuze (3) Další článek: Nejlepší mobil 2003: vyhlášení a analýza výsledků

Témata článku: Siemens, Siemens S55, Mobil, Speciál


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70