Nejúspěšnější články za uplynulý půlrok

Rok 2004 se přehoupl do své druhé poloviny a určitě stojí za to poohlédnout se, co nám přinesla ta první. Nabízíme přehled nejúspěšnějších článků uplynulého pololetí, jak z kategorie mobilních telefonů, tak z oblasti služeb operátorů.
Nejúspěšnější články za uplynulý půlrok

Mobilní telefony

Klepněte pro větší obrázekSony Ericsson T630 - nejlepší koupě současnosti (megarecenze)

Nový model navazuje na úspěšný Sony Ericsson T610. Chlubí se inovativním designem, lepším displejem a vyšším rozlišením fotoaparátu. Testovali jsme černou variantu T-Mobilu, který ho nabízí dočasně za 7 599 Kč.

Klepněte pro větší obrázekNokia 6230: padá hvězda (megarecenze)

Na špičce žebříčku nejlepších se objevil nový mobilní telefon. Je to Nokia, která v modelu 6230 tentokrát nedělala kompromisy a vybavila jej vším, co současný mobilní telefon může mít. Nabízíme obrovskou recenzi s mnoha obrázky a tabulkami.

Klepněte pro větší obrázekMegarecenze Siemens CX65: podejte princi korunu

Siemens CX65 bude svými funkcemi patřit mezi špičku, přesto se začne prodávat za velmi výhodnou cenu. Přečtěte si první českou recenzi, kterou jsme doplnili více než dvěma sty kvalitními obrázky.

Klepněte pro větší obrázekSony Ericsson K700: živá megarecenze nejlepšího mobilu

Sony Ericsson K700 je jeden z nejvíce očekávaných mobilních telefonů. Patří do nejvyšší třídy a podle redakčního hodnocení je to nejlepší mobil současnosti. Přečtěte si netradiční recenzi, do které jste při její přípravě mohli sami zasáhnout, a prohlédněte spoustu obrázků.

Klepněte pro větší obrázekRecenze: rozpustilý Sony Ericsson Z200 si musíte zamilovat

Otestovali jsme telefon plný emocí, který neohromí nabídkou funkcí - přestože má barevný displej, chybí mu třeba MMS. Přesvědčí však svým vzhledem a jednoduchým ovládáním. Najde se vůbec někdo, komu se nebude líbit?

Klepněte pro větší obrázekRecenze Siemens M65: drsná tvář, okované boty

Siemens M65 bude po dlouhé době další model z kategorie tzv. outdoorových telefonů. Vydrží proto i trochu drsnější zacházení. Je to také první telefon z nové řady Siemensů. Přečtěte si jeho recenzi.

Klepněte pro větší obrázekSiemens C62: panečku, to je displej (recenze)

Model C62 se od ostatních Siemensů liší zejména kvalitním barevným displejem a elegantně střiženým kabátkem. Nechybí vyspělé organizační funkce, MMS zprávy a možnost připojit fotoaparát.

Klepněte pro větší obrázekMegarecenze Motorola V600: kdo si počkal...

Na Motorolu V600 se čekalo velmi dlouho, dnes ale nabízí všechno, co slibovala: nadprůměrnou funkční výbavu, elegantní vzhled, špičkový displej a velmi dobrou klávesnici. Za zmínku stojí rovněž podpora Bluetooth.

Klepněte pro větší obrázekNokia 6820 - jedna z nejlepších (megarecenze)

Nástupce Nokie 6800 je menší, hezčí a lepší. Rozevírací plnohodnotná klávesnice zůstala. Výrobce do telefonu přidal integrovaný fotoaparát a konečně bluetooth. Nokia 6820 nás příjemně překvapila.

Klepněte pro větší obrázekMegarecenze Motorola MPx200: velcí s velkými

Motorola MPx200 je první výsledek spolupráce světově druhého výrobce mobilních telefonů s Microsoftem. Je to malý chytrý telefon, véčko, které velmi snadno spolupracuje s počítačem a Windows. V recenzi najdete 130 názorných obrázků.


Mobilní služby

Klepněte pro větší obrázekRychlost GPRS u našich operátorů (výsledky měření)

Který z operátorů má nejrychlejší GPRS? Jaký byl vývoj rychlosti v uplynulých třech měsících? Na tyto a další otázky odpoví výsledky měření, které jsme získali z veřejného speedmeteru serveru DSL.cz.

Klepněte pro větší obrázekOskar mění tvář: bude z něj anděl nebo rebel?

Oskar včera spustil kampaň, která nám ukazuje jeho novou image. Co všechno na nás operátor chystá? Co znamená slogan "Stačí říct"? Co skrývá tajemný web? Na všechny otázky už známe odpověď.

Klepněte pro větší obrázekEurotel CDMA - internetová revoluce v Česku?

Od května bude Eurotel nabízet rychlý přístup k internetu přes CDMA, a to bezdrátově a téměř po celém území České republiky. Jedná se o největší téma poslední doby. Přečtěte si nezávislý pohled jednoho z našich slovenských kolegů.

Klepněte pro větší obrázekPřipojení k internetu přes GPRS: kompletní přehled a srovnání tarifů

V poslední době se výrazně změnily ceny za mobilní připojení k internetu prostřednictvím GPRS. Objevily se také nové tarify, například neomezený internet na předplacené kartě. Je proto čas na souhrnný a srovnávací článek.

Klepněte pro větší obrázekGo, Oskarta a Twist: kompletní přehled cen a služeb

Se změnou DPH se zdražilo také využívání předplacených služeb - nejen sazby za telefonování, ale i ostatní služby jako jsou například různé aktivace. Aktualizovali jsme proto podrobné tabulky cen a služeb u Go, Oskarty a Twistu.

Diskuze (2) Další článek: Telefony v červenci: přehled cen a tipy pro výhodný nákup

Témata článku: Ostatní, Motorola MPx200, Motorola V600, Nokia 6230, Nokia 6820, Siemens C62, Siemens CX65, Siemens M65, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T630, Sony Ericsson Z200, Půlrok, Nejlepší koupě, Okov, První výsledek, Půl

Určitě si přečtěte