Nelíbí se vám barvy MobilManie? Udělejte si vlastní!

Zajímavou vlastností MobilManie jsou tzv. kabátky. Vlastnost, která umožní měnit všechny barvy MobilManie včetně písma, je zde pro vaše pohodlí. Jaká se vám líbí barva?
Nelíbí se vám barvy MobilManie? Udělejte si vlastní!
Když jsme se ptali v jedné starší diskusi na to, jakou máme na MobilManii použít barvu, většinou se mi dostalo odpovědi, že máme nechat tu starou. I přesto jsme nakonec dospěli k tomuto rozhodnutí: barvy MobilManie si budou moc měnit sami čtenáři. Od toho okamžiku byla sice ještě dlouhá cesta a hodně úsilí k vlastní realizaci, ovšem výsledek určitě stojí za to.

Díky kabátkům může MobilMania vypadat takto:

Klepněte pro větší obrázek

nebo třeba takto:

Klepněte pro větší obrázek

případně takhle:

Klepněte pro větší obrázek

nebo také naprosto jinak. Můžete měnit barvu všech důležitých částí, odkazů i samotného textu. Prostě si udělejte MobilManii dle vaší libosti.

Abychom předešli maniakálnímu kabátkování, máme několik omezení - kabátky s názvy typu „sdhdfsjkfk“ budou mazány, stejně tak kabátky se sprostými a hrubými jmény.

Jak jsem již psal, kabátky lze hodnotit. Právě vaše hodocení pomůže ostatním vybrat si ty nejlepší kabátky, proto známkujte, ať ostatním čtenářům pomůžete.

Kabátky můžete dělat pro vlastní potěšení - od toho tu přece jsou. Přeji veselé kabátkování a hodně spokojených chvil strávených s naším mobilním časopisem. A nezapoměňte v diskuzi u článku ostatní na svůj kabátek upozornit.

Poznámka: Vytvářet kabátky umí pouze prohlížeč Internet Explorer 5.0 a vyšší, ostatní prohlížeče sice nastaví již hotový kabátek, ale vlastní nevytvoří.

Diskuze (25) Další článek: Na rozpacích: recenze GSM modemu Sony Ericsson GC75

Témata článku: Ostatní, Barvy, Mobil, MobilManie

Určitě si přečtěte