Nemáte dvě hodiny na keynote? V tomto videu je všechno ve 108 sekundách!

Názory k článku

planetoid_LV426  |  13. 09. 2018 20:43

Tyhle reklamy pro malomocné jsou vždycky tak cool. No konečně má Iphone za 40 klacků třeba stereo nahrávání a další věci, které má třeba moje G6 za osmičku. Konečně ten Apple to LG v nějakých věcech dohnal :) Akorát teda ta cena, to je pro magory s malýma pindíkama.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (3)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
_John_Returns_  |  14. 09. 2018 00:04

Ve videu vsechno neni. Ale v komentarich aliena je vsechno, koncentrovana jablecna komedie bez chybicky.U jeho skeče o ekologii a prislusenstvi applu jsem se malem pocural smichy.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
14. 09. 2018 00:51

Já to napíšu jen jednou a napíšu to tady k tomuto zkrácenému keynote.
1) Předjímám, že člověk, který je ochotný za mobil vypláznout 43 táců je idiot... A je mi jedno, že vyděláš měsíčně klidně na 3, mě tu označíš za socku a sáhodlouze tu budeš vypisovat mikroklacíček masírující hemzy. Prostě je to fail.2) V souvislosti s bodem 1., je co za ty prachy dostanete. TELEFON!!! Nic víc, nic míň. Jediná přidaná hodnota Applu je v jeho ekosystému. ten se delí na 2 podbody. První je ten Hardwarový.... Máš domácnost prošpikovanou elektronikou applu, kvůli ekosystému musíš mít iPhone. Nemáš, Přidaná hodnota mizí. Druhá věc je regionální. Jsi-li Američan, Angličan, tvůj trvalý pobyt je napsaný v Monaku, Píšeš rozsypaným čajem, či byl jedním z vůdců tvé země takovej ne zrovna správňáckej týpek s knírkem, tak ano, iPhone má nějakou přidanou hodnotu... Jsi-li ČECH nebo SLOVÁK, kupuješ si za 43 táců TELEFON. nic víc, nic míň. 3) Už sis jej tedy koupil, pro člověka s rozumem ses stal debilem. Ten ti vyjmenuje asi tak milion věcí, které sis mohl koupit za (teď střelím) cca 26 tisíc, které by jsi ušetřil, kdyby sis koupil TOPKU od Huaweie... Tvým úkolem Čecha majitele je si obhájit, za co navíc jsi utratil 26 táců. (možná jsi jeden ze sta, který splňuje první bod z odstavce označeného dvojkou) ale co dál?
"Svých 26 tisíc sem utratil za to jablko na zádech a protože jsem iOvce, tak mi ani nevadí že mi ho za ty prachy neprodali celý, ale nakouslý" :D Ne, Apple už není technologická špička, jednička a bůh. Je to jen výrobce, který má bandu idiotů naučených, že ikdyž se jim vysere na hlavu, tak mu ještě zatleskají a budou ho bránit, co měl chudáček dělat když měl průjem.... No a z toho vychází....4) Ono kouzelné Applí hovno letos krásně vystihuje příslušenství. Za 43 tisíc nedostanete pořádnou nabíječku, redukci na sluchátka, nic.... A víte co, stejně se tu najde banda idiotů co si to hovno olizne z obličeje a řekne "Však jo. Umí v tom chodit. Rád si připlatím a dokoupím"... bože lidi.......
Další příklad je ono pověstné applí ( to nepotřebujete ). Z historye - 1. Bezdrátové nabíjení (to by byl dolar na každý iphone ve výrobě navíc a tím pádem menší marže), takže to nepotřebujete. 2. Full HD panel by byl dražší.... A tak ho nepotřebujete. Přece HD stačí. víte proč nemají iPhony už čtečky? No bo je nepotřebujete... atd.... A Vy na to řeknete co? Ano Applíku... NEPOTŘEBUJEM a čím míň dostaneme, tím víc rádi zaplatíme. Sečteno a podtrženo:iPhone je bublina, která musí zaručeně jednou prasknout. Už dávno nenabízí oproti konkurenci něco extra a v mnoha disciplínách na ni i ztrácí. Cena je absurdní.... Jsi-li jeden z tech co žijí v zemích plně podporovaných a tvá domácnost je Applím zařízením zaslíbená, utíkej pro něj... Pokud ale doma jedeš PC, žiješ v Česku a je jedno jestli vyděláváš klidně 150 tisíc měsíčně, tak jsi vymatlaná guma, pokud naklušeš do Applestoru A ty prachy vyplázneš. Telefony za polovičku ti v našich podmínkách odvedou minimálně stejně dobrou a mnohdy i lepší práci a ještě k tomu dostaneš celé a né ukousnuté logo. Na schledanou.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (9)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
16. 09. 2018 13:13

Tohle by stačilo jako full Keynote Apple. :)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor