Neomezené volání za 840 Kč. To je U:fon s novou tváří

Nový vlastník U:fona se chce uvést lákavou nabídkou, ceny tarifů na volání i mobilní internet vypadají lákavě. Bude to ale stačit?

Včera jsme vás informovali, že U:fona koupil Air Telecom. Společnost se v tiskovém prohlášení zavázala, že bude i nadále poskytovat hlasové a internetové služby, padla dokonce zmínka o nových tarifech. Podrobnosti včera chyběly, dnes už je máme. Největším lákadlem je „flat tarif“ (tedy tarif s neomezeným voláním do všech sítí) za 840 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek
Nová nabídka mobilních tarifů
Klepněte pro větší obrázek
Také ceny volání do zahraničí vypadají zajímavě
Klepněte pro větší obrázek
Mobilní internet využijete s některým z USB modemů či routerů
Klepněte pro větší obrázek
V nabídce zůstává i Domácí linka

Konkurenční mobilní operátoři obdobné tarify nabízejí za násobek této částky. Vodafone: 3 299 Kč, T-Mobile: 2 303 Kč, O2: 2 800 Kč. Znovu však připomínám, že U:fonova CDMA síť je v Česku nestandardem, uživatele odrazují nabízené přístroje, ale i díry v pokrytí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
V nabídce jsou pouze tři jednoduché telefony. Oproti moderním dotykovým smartphonům s aplikacemi a mobilním internetem mají snad jen jedinou výhodu: výdrž baterie na jedno nabití. Ani pokrytí není nic, čím by se mohl U:fon chlubit.
Diskuze (105) | Prosinec u O2: měsíc předvánočních slev

Témata článku: U:fon, Volání, Tvář, Neomezené volání

Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Air Telecom vyfasoval nedávno pokutu dva miliony. Teď smlouvy tohoto operátora regulátor vyhodnotil jako neplatné. Verdikt ale platí obecně.

16.  11.  2015 | Pospíšil Aleš | 27