Neotřelé příslušenství pro LG G7 ThinQ: rezonanční komora Boombox zesílí hudbu

LG připravuje pro svůj nový topmodel G7 ThinQ vskutku netradiční příslušenství. Jedná se o Boombox Sound Booster, krabičku, která je, de facto, rezonanční komorou. Podobný systém zesílení zvuků se používá např. u kytary. Pokud na krabičku položíte G7, hlasitost zvuku a basů ze spodních „reproduktorů“ se patřičně zesílí. Cílová skupina pro tento druh příslušenství je však dost nejasná.

LG již dříve avizovalo, že k zesílení zvuků stačí telefon položit na rovný povrch, Boombox však celé zesílení posunuje na úplně nový level. Na horní straně krabičky máte dokonce i optimální obrys telefonu, kam jej položit, abyste z reproduktorů díky Sound Boosteru vymáčkli maximum. Cena a dostupnost tohoto příslušenství pro G7 je zatím neznámá. 

Představovací video LG G7 ThinQ:

LG G7 ThinQ by se měl v ČR objevit v prodeji v průběhu června, základní verze se 4GB RAM a 64GB ROM vyjde na 22 990 Kč.

Via Android Headlines

Diskuze (5) Další článek: Levný a lesklý. Takový je nový Alcatel 3, který jde právě do prodeje

Témata článku: LG, Android, Ostatní, Příslušenství, Hudba v mobilu, Gadget, Reproduktory, LG G7 ThinQ, Komora, Česká republika, Cílová skupina, Zesílení, Reproduktor, Základní verze, Podobný systém, Představovací video, Nový level, Rovný povrch, Krabička, Zvuk, Boombox, Horní strana, Netradiční příslušenství


Určitě si přečtěte