Netflix má novou zbraň na konkurenci. Vybrané seriály a filmy můžete sledovat úplně zdarma

Konkurence mezi streamovacími službami roste, a tak se jednotliví hráči předhánějí v nabídce obsahu i nejrůznějších kampaních. Netflix teď vytáhl zajímavý trumf – nechá vás sledovat vybrané seriály a filmy zdarma.

A když říkám zdarma, myslím tím opravdu zdarma. Není to takové to zdarma, kdy vložíte číslo kreditky, dostanete jeden měsíc zdarma a od druhého měsíce normálně platíte. Tady nemusíte zadat ani e-mail, prostě jen kliknete na Netflix.com/watch-free, něco si vyberete a díváte se.

Pro začátek si můžete dát první díly ze šesti seriálů (Stranger Things, Elita, Mimi šéf: zpátky ve hře, Láska je slepá, Naše planeta, Grace a Frankie). Vlastně je to logický krok – jestli vás seriál chytne, zaplatíte si další, tady Netflix nemá co ztratit. Ale také jsou tu tři filmy: povedení a cenami ověnčení Dva papežové, k tomu Vražda na jachtě a V pasti. To vše v češtině, případně s českými titulky.

Netflix slibuje, že bude bezplatnou nabídku občas obměňovat.

Diskuze (29) Další článek: Samsung Galaxy Z Fold2 je skládačka nové generace. Tohle vás bude bavit

Témata článku: Film, Netflix, Zdarma, Elita, Stranger Things, Seriál, Zbraně, Vražda, Mimi, Žďár, Konkurence


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

** Google s několikaměsíční prodlevou konečně oznámil Pixel 4a ** Novinka dostala stejný fotoaparát, jaký má výrazně dražší Pixel 4 ** Přímý konkurent iPhonu SE (2020) však bude stát jen 9 tisíc Kč

Martin Chroust | 63