Nezobrazování telefonního čísla volanému na displeji

Můžete nastavit, aby se volanému na displeji jeho mobilu nezobrazovalo vaše telefonní číslo.
Služba CLIR zajistí, že se vaše telefonní číslo nezobrazí na displeji vašeho mobilního protějšku. Tuto službu si musíte nechat aktivovat. Existují tři varianty CLIR – vaše telefonní číslo nebude zobrazeno nikdy, bude zobrazeno jen když s pomocí kódu zobrazení pro následující hovor povolíte, nebo nebude zobrazeno jen když s pomocí kódu zobrazení zakážete. Domnívám se, že ideální je poslední možnost – zakázat zobrazení telefonního čísla, jen když to chcete. Toto zakázání se provádí s pomocí kódu, který připojíte před volané telefonní číslo. Tento kód s telefonním číslem si můžete uložit i do telefonního seznamu – je to výhodné, pokud tímto způsobem někomu voláte častěji.

Témata článku: Služba, Telefonní číslo, Mobil, Telefonní seznam, Telefon, Pomoc, Číslo, Zobrazování, Zobrazení, Displej, Zakázání, Následující hovor, Mobilní protějšek, Kód, Poslední možnost

Určitě si přečtěte

Apple kupuje Shazam. Prý je to hotová věc

Apple kupuje Shazam. Prý je to hotová věc

9.  12.  2017 | Posejpal Jan | 15

Připravte Facebook a Google na svoji smrt

Připravte Facebook a Google na svoji smrt

** důležitost všemožných webových služeb ** A jak je budeme plnit daty, budou stále důležitější ** Jenže co se s nimi stane po smrti?

11.  11.  2017 | Čížek Jakub, Kluska Vladislav | 6