Nokia 7110 je v sadě Go!

Od včerejšího dne si můžete koupit v sadě Go mobilní telefon Nokia 7110. Cena se vešla pod deset tisíc.
Nokia 7110 je v sadě Go!
Od včerejšího dne si můžete koupit v sadě Go mobilní telefon Nokia 7110. Cena se vešla pod deset tisíc.

V sobotu nám do redakce došel e-mail s oznámením, že společnost Celadon Group má ve své nabídce sadu Go s mobilem Nokia 7110. A co je nejlepší, mobil prý není blokován na žádného z operátorů! To samozřejmě nahrává všem spekulantům a snaživcům, kteří sadu koupí a prodají zvlášť mobil a zvlášť kartu Go s kreditem.

Cena sady je 9995 Kč s DPH, nejedná se však o sadu standardně nabízenou EuroTelem. Nenajdete ji tedy v žádné ze značkových prodejen, jen u různých dealerů. V balíčku je Nokia 7110 s nejnovějším firmwarem verze 5.0, který je téměř bez chyb a hlavně je rychlý. Bohužel nemá jako poslední firmware Nokie 6210 (4.27) českou T9.

Pokud byste se pro tuto sadu rozhodovali, určitě vám pomůžou naše články a srovnání:

Cena, za kterou se celá sada prodává, je velmi dobrá, uvážíme-li, že Nokia 7110 umí prakticky totéž jako o dost dražší Nokia 6210. Přitom má více než dvakrát větší paměť pro poznámky v kalendáři a kontakty. Jediné, co může opravdu vadit, je vystřelovací kryt na klávesnici, anténa a větší hmotnost. I přes tyto drobnosti je Nokia 7110 jedním z nejlepších manažerských mobilů současnosti a za ty peníze se určitě vyplatí.

Diskuze (14) Další článek: Motorola v50: styl a elegance (test)

Témata článku: Nokia, Nokia 6210 Navigator, Celá sada, Vystřelovací kryt, Sad

Určitě si přečtěte