Nokia 7.2 nabídne tři fotoaparáty v kruhu. Hlavní snímač bude mít rozlišení 48 MPx

Společnost HMD Global brzy představí nástupce loňské Nokie 7.1Nokii 7.2, jejíž design již unikl na internet. Model s označením TA-1198 nabídne na čelní straně displej s kapkovitým výřezem a rozlišením 2 340 × 1 080 pix, mnohem zajímavější je však záď. Ve vystouplém kruhovém fotomodulu je k dispozici trojitý fotoaparát. Hlavní 48MPx snímač doplní ultraširokoúhlý snímač a kamerka pro hrátky s hloubkou ostrosti. Čtvrtým do party je přisvětlovací dioda, pod foťákem se ještě krčí čtečka otisků prstů.

USB-C konektor na spodní hraně je umístěn poblíž hlavního reproduktoru a primárního mikrofonu. Sekundární mikrofon najdeme na horní hraně poblíž 3,5mm jacku. Regulátory hlasitosti a zamykací klávesu očekávejte na pravé hraně, osamocená klávesa nalevo má sloužit k aktivaci hlasového asistenta. Výkon telefonu dodá Snapdragon 660, nevyměnitelná baterie bude mít kapacitu 3 500 mAh. Datum představení Nokie 7.2, která poběží na Androidu 9.0 Pie, zatím není známo.

Nokia 7.1 byla představena loni v říjnu v Londýně:

Zdroj ithome

Diskuze (10) Další článek: Samsung Project R6: podívejte se, jak měl vypadat Galaxy Note 10 bez tlačítek

Témata článku: Nokia, Android, Smartphony, HMD Global, Fotoaparát, Spekulace, USB-C, Trojitý fotoaparát, Rendery, Výřez v displeji, Únik, Snímač, Klávesa, Rozlišení, MPx, Kruh, Londýn, Hrana, Internet, Mít


Určitě si přečtěte