Nokia 7.2 zlevnila na „bondovskou“ cenu. K nákupu dostanete lístky do kina

Telefony Nokia se staly partnerskou značkou nejnovější bondovky „Není čas zemřít“. Ta má sice kvůli koronavirové epidemii premiéru odloženou na podzim, ale část propagační kampaně začíná už nyní a týká se i českých zákazníků. Pokud si v následujících měsících zakoupíte v obchodech Datart smartphone Nokia 7.2, můžete získat dvě vstupenky na film o agentovi 007.

Po nákupu stačí zaregistrovat IMEI telefonu na stránkách nafilmsnokia.cz. Součástí propagace je i sleva smartphonu u vybraných prodejců. Nokii 7.2 tak nyní můžete zakoupit o necelých 1 800 Kč levněji za „bondovskou“ cenu 7 007 Kč. Akce se týká nákupů realizovaných u Datartu v období 9. března 2020 až 31. ledna 2021. Na výběr je černá a zelená barva telefonu, paměť je 6 + 128 GB.

Snímek Není čas zemřít vstoupí do kin během listopadu 2020. Součástí spolupráce je také kampaň společnosti HMD Global s názvem „Jediná výbava, kterou budete opravdu potřebovat.“ V té se představí jako tvář kampaně britská herečka Lashana Lynch, která ztvární agentku Nomi. Ve filmu se také objeví doposud nepředstavený 5G telefon Nokia, který bude odhalen na tiskové konferenci v Londýně 19. března 2020. Další hvězdou snímku bude legendární Nokia 3310.

Diskuze (15) Další článek: Dovnitř telefonu bude opravdu vidět. Speciální edice Xiaomi Mi 10 přinese průhledná záda

Témata článku: Nokia, HMD Global, Nákup a ceny, Marketing, Kampaň, Datart, Propagace, Nokia 7.2, Lístek, Lashana Lynch, Nákup, Londýn, Kino, Telefon


Určitě si přečtěte