Nokia 7650: pusťte si na mobilu třeba MP3

Zdá se, že se Nokia 7650 stane hitem. Proto pro ni vzniká stále více zajímavých programů. Zkuste si nové programy Task Manager, eFileManager či Multi Media Player, který bude umět přehrávat i MP3!
Nokia 7650: pusťte si na mobilu třeba MP3

Velmi užitečným programem pro Nokii 7650 budiž Extended File Manager. Umí pracovat se složkami a soubory, čili není problém vytvářet nové složky, kopírovat a přesouvat soubory, posílání přes infra či Bluetooth apod. program rovněž ukazuje velikost volné paměti. Cena 19,95 dolaru.

     

  

TaskManager je podobný programu na Nokii 9210. Umožňuje zobrazit seznam běžících aplikací a případně je zavřít, dále si můžete zjistit velikost volné paměti, komprimovat pamět (7650 jí má dost málo), přepínat mezi aplikacemi či resetovat zařízení. Díky Task Manageru máte nad komunikátorem podstatně větší „moc“ a můžete jej efektivněji ovládat. Cena je 13,50 dolaru. 

 

 

Posledním dnešním programem budiž Multi Media Player, který rovněž existuje i pro Nokii 9210. Umí přehrávat všechny běžné soubory jako WAV, MIDI či AMR a velmi brzy bude podporovat přehrávání MP3 souborů ve formě přídavného plug-inu. Jen nevím, kolik písniček se vám podaří v empétrojkách do mobilu nacpat. Cena činí 13,50 dolaru.

  

  

Všechny programy si můžete stáhnout v trial verzích z webu My-Communicator.com nebo koupit v jeho online obchodě.

A ještě perlička na závěr. Pokud si chcete do Nokie 7650 nahrát hezká pozadí na „plochu“, zkuste web www.tuttomagazine.it.

Diskuze (13) Další článek: Pusťte si hry z Commodoru C64 na Nokii 9210

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Nokia 7650, Mobil

Určitě si přečtěte