Nokia 7650: třírozměrný tetris, třírozměrný kulečník a krabí střílečka

Po krátké odmlce opět představujeme několik nových her pro Nokii 7650, potažmo 3650. Zahrát si můžete třírozměrný tetris, klasické piškvorky, třírozměrný kulečník, krabí střílečku a hledání min. Na pár dnů máte zase o zábavu postaráno.
Nokia 7650: třírozměrný tetris, třírozměrný kulečník a krabí střílečka

iFraC

Prvním dnešním kouskem je iFraC, trojrozměrný tetris. Pravidla jsou stejná jako v běžném tetrisu, ale rozšířená na prostor. Kameny tak můžete natáčet v dalších dvou směrech; pozadí hry se dá přepínat, takže si můžete volit barvu dle nálady. Cena 12,95 USD

Mine Field

Je tu někdo, kdo nikdy nehrál ve Windows Miny? Nemyslím, a proto mi přijde zbytečné tuto hru představovat. Hra má jediné pravidlo: nešlápnout na minu. Cena 4,95 USD (velmi příjemné...).

Mobile VR Pool

Kdo by neznal kulečník. Pokud jej máte natolik rádi, že vám nevadí vyměnit skutečné tágo za Nokii 7650, zkuste tento kousek. Hra je trojrozměrná, takže si můžete stůl různě natáčet. Můžete hrát proti mobilu nebo proti skutečnému hráči. Cena 14,95 USD.

 

The Five

Klasické piškvorky - musíte umístit pět svých kamenů v horizontálním, vertikálním či diagonálním směru vedle sebe a snažit se, aby totiž udělal soupeř. Hra pracuje v prostředí MGS, které je součástí instalace; bohužel v Nokii 7650 „sežere“ skoro 500 kB životodárné paměti. Hra stojí 9,95 USD.

 

Crabs Mission

Klasická střílečka, variace na automatové hry osmdesátých let. Postřílejte kraby a nenechte se zabít jejich „exkrementy“. Hra je zdarma a běží jen v prostředí MGS.

 

Všechny hry si můžete stáhnout a koupit na webu My-communicator.com nebo Handago.com.

Diskuze (12) Další článek: IOL Bar – nejen pomocník pro rychlé zasílání textovek

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Nokia 7650, Tetris

Určitě si přečtěte