Nokia 9210: Celesta MyStyle, Real Player a Switcher

Nakreslete si logo s programem Celesta MyStyle, přehrávajte si video a audio z Internetu přehrávačem RealOne Player a přepínejte a zavírejte programy a procesy se Switcherem.
Nokia 9210: Celesta MyStyle, Real Player a Switcher

Celesta MyStyle vám umožní přidat do komunikátoru podporu zasílání a příjímání log operátorů, obrázkových zpráv, obrázků profilů, zasílání flash SMS apod. Má tedy podobnou funkčnost jako eMessaging od PsiLocu, o kterém jsem psal dříve. Nokia 9210i už sice podporu obrázkových zpráv má, nicméně Celesta přidává věcičky jako editor log či možnost ukládat zprávy Smart Messagingu do přijaté pošty.

Demo si můžete stáhnout z webu výrobce, přičemž v demu se vám bude do vytvořených obrázků vždy připisovat slovo „DEMO“. Cena programu je 28,50 dolaru a program si můžete koupit třeba na My-Communicator.com nebo Handago.com.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nedílnou součástí komunikátoru Nokia 9210 je přehrávač RealOne Player, který umí přehrávat streamované video či audio z Internetu, případně z lokálního disku. Díky němu si tak můžete přehrávat třeba internetové video zpravodajství České televize nebo poslouchat některá internetová rádia. Přehrávání je docela plynulé a ani kvalita zvuku není k zahození. Program najdete na webu Nokie, případně na cédéčku, které jste obdrželi s komunikátorem.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Switcher je velmi zajímavý program, který může být velmi dobrou náhradou programu Task Manager, o kterém se zmíním příště. Umí přepínat běžící aplikace (spustí se zkratkou Ctrl-Chr-T) či běžící procesy (což Task Manager neumí), vše umí také zavřít a tím uvolnit paměť pro spouštění programů. Rovněž zobrazuje volnou paměť pro spouštění aplikací. Program je zdarma, což je výhoda oproti Task Manageru a stáhnout si jej můžete z webu výrobce.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (2) Další článek: Spolu s T-Mobile mohou obětem povodní pomoci i jeho zákazníci

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Play, Real

Určitě si přečtěte