Nokia Game 2003: den čtvrtý

Celé sobotní dopoledne se neslo ve znamení posledních pokusů o zisk maximálního počtu bodů ve hře CrashTainer. Nokia Game je v plném proudu.
Nokia Game 2003: den čtvrtý

Poslední hodiny ve hře CrashTainer

Noc z pátku na sobotu pro mnoho hráčů neznamenala klidný spánek, ale naopak urputnou snahu o překonání soupeřů ve hře CrashTainer. Na stěhování kontejnerů pomocí jeřábu totiž zbýval čas jen do sobotní třinácté hodiny. V ten okamžik hra zmizela z herních stránek a rozehrané hry se přestaly započítávat do celkového skóre. Každá volná hodina věnovaná hře byla velmi potřebná.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Poslední pokusy ve hře CrashTainer.

SoFlo MMS: Zaměřte se na hru BoomBlender

Stejně jako každý jiný den ani včera nechyběla emailová zpráva s MMS od Flo. Upozorňuje na skutečnost, že hra BoomBlender již nevyžaduje heslo. Může jí tak hrát každý a to až do pondělí 24. listopadu 13.00. MMS zpráva zní:

Karáčí, Pákistán. Karáčí! Někdo do mě ve vlaku děsně strkal... Ty to vyřiď s BoomBlenderem, a já se pokusím zjistit, o co tady jde. xF

Klepněte pro větší obrázek
Sobotní MMS zpráva od Flo.

FloBoarding - Mapy tratí Subway Savage a Sewer Speed

Abyste si mohli lépe neplánovat snowboardovou jízdu pro obě tratě FloBoardingu, nabízíme vám ke stažení jejich mapy. Snad vám pomohou naplánovat tu nejlepší trasu. Především u Sewer Speed se vám jistě bude hodit. Každý obrázek má velikost přibližně 150 Kb:

Nokia Game je opravdu v plném proudu. Po celý příští týden nás čekají ještě další hry, mezi odhalenými, ale ještě nefunkčními jsou Subber a Desert Freeze. Co bude jejich náplní, dosud nevíme. Vedle těchto dvou her, jistě zaměřených na přemýšlení a taktiku, je přichystaná ještě jedna trať FloBoardingu s názvem Rocky Rushes.


Aktuální zpravodajství, rady a zkušenosti s Nokia Game 2003 najdete na české neoficiální stránce
www.nokia-game.cz
Váš názor Další článek: Přehled předčíslí našich operátorů

Témata článku: Nokia, Den, Subway, Čtvrt, Klidný spánek


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34