Nokia Game 2003: den druhý

Druhý den Nokia Game rozhodně nepatřil mezi odpočinkové. Přinesl novou hru a nové výzvy pro všechny registrované hráče. Připomeňme si hlavní události.
Nokia Game 2003: den druhý

Druhý den Nokia Game se už od ranních hodin (v mnoha případech i nočních) nesl ve znamení pilného překonávání soupeřů ze hry CrashTainer, stejně tak i snowboardových bludišt podzemní dráhy ve hře Flo Boarding: Subway Savage. Zatímco pro druhou jmenovanou hru mají hráčí ještě mnoho času (dohrát ji musí do 27. 11.), CrashTainer je přístupný jen do sobotního oběda 22. 11.

SoFlo: MMS zpráva od Flo

Stejně jako každý den, ani dnes nám nezapomněla hlavní hrdinka zaslat v poledne obrázkovou zprávu se vzkazem.

Klepněte pro větší obrázek
Další MMS zpráva od Flo s nápovědou v podobě vlajky a ukrytého písmene

Jsem nemocná! Jen se nad tím zamysleme: to kafe chutnalo jako vyjetý olej. pokouší se mě tady snad někdo otrávit? xF

S obavami o svůj život přiložila do MMS obrázek s vyobrazeným šálkem kávy a kouskem neznámé vlajky. Ani dnes nechybělo ukryté písmenko uvnitř obrázku a po chvíli hledání se jím ukázalo být H. Celá zpráva, která se nám zatím postupně odkryla, tedy zní: MEMORIZE MAP OF NORTH WH (Zapamatuj si mapu severního WH...).

Třetí hra: BoomBlender

Odpoledne příneslo na herní stránce v pořadí již třetí hru s názvem BoomBlender. Zahrát si ji ale mohl je ten, kdo odhalil heslo, které hra před spuštěním vyžaduje. Na heslo hráče mohla přivést polední MMS zpráva se zmiňovanou vlajkou. Vlajka Pákistánu odkazuje na jedno velké město tohoto státu. Chytré hlavy díky důvtipu získaly více času pro nahrání co nejlepšího skóre.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ve hře BoomBlender spojujte viry stejné barvy do skupin

Stejně jako CrashTainer i BoomBlender vychází z klasické počítačové hry. Tentokrát je hrací plocha zaplněna obrazci znázorňující viry, bakterie či améby. Prncipem hry je záměnou (prohozením) sousedících virů kdekoli na ploše vytvořit skopinu tří a více virů stejného druhu. Hra probíhá v reálném čase proti náhodně vybranému hráči z celého světa. Na každý tah je časový limit a pokud hrač nevytvoří skupinu v časovém limitu, hra končí. Opět stejně jako ve hře CrashTainer se hraje takzvaná liga. Pokud vyhrajete tři hry za sebou, postupujete do vyšší úrovně kde se také hraje o více bodů.


Aktuální zpravodajství, rady a zkušenosti s Nokia Game 2003 najdete na české neoficiální stránce www.nokia-game.cz

Diskuze (19) Další článek: Dobijte si kredit do konce roku, ušetříte

Témata článku: Nokia, Druh, Velké město, Den


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39