Nokia Game 2003: den první

Včera začalo desetidenní multimediální dobrodružství s názvem Nokia Game. Hned se objevilo několik her, hráči začali soutěžit. Přečtěte si shrnutí prvního dne.

Vše začalo v dopoledních hodinách znepřístupněním hlavní stránky hry. Nějakou dobu zde byla pouze informace, že se vše připravuje k ostrému startu, začátek byl ohlášený na 13.00 našeho času. Došlo však k menšímu zpoždění a tak si nedočkaví hráči museli něco málo přes čtvrt hodiny počkat, než byly hlavní stránky hry zpřístupněny.

Aby byli do hry vtaženi opravdu všichni hráči, přišla jim SMS se zněním: "Právě to začalo! Rozdrťte CrashTainera do 22. listopadu 12:00 GMT (středoevropský -1 hodina) na webu nokiagame.com" Podepsána je Flo, letošní hrdinka, která pátrá po svém ukradeném mobilním telefonu a zdá se jí, že v tom je ještě něco dalšího.

První hra - CrashTainer

Hra se odehrává na přístavním molu s jeřábem. CrashTainer je totiž jeřábník. Úkolem je uzavřít políčka pomocí přenášených kontainerů ve větším počtu než soupeř.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hraní CrashTainera

Hra by se mohla zdát fádní, ovšem oproti předchozím letům zde došlo k zásadní změně. Nehraje se totiž proti počítači, ale jinému, náhodně vylosovanému hráči. Je tedy velmi těžké určit úspěšnou taktiku. Pro vyšší motivaci je po třech úspěšně odehratých kolech hráč přesunut do vyšší ligy, kde soupeří se stejně úspěšnými hráči a může tak získat vyšší bodové hodnocení. Limit na dosažení co největšího počtu bodůdostali hráči do 22. listopadu, jedné hodiny odpoledne.

Druhá hra - FloBoarding

Jak se zdá, FloBoarding bude letošní hlavní průběžnou hrou. Nokia nabízí od začátku registrace volně ke stažení verzi pro PC i telefony Nokia N-Gage a Nokia 3650. Dnešní soutěžní hra je situována do tunelu metra - Subway Savage. Hráči jsou pro dosažení co nejlepších výsledků opět limitování časem, o překonávání rekordů se mohou pokoušet do půlnoci 27. listopadu. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Snowboard v metru?

SoFlo: MMS zpráva od Flo

Již od konce října jsou hráči každý den e-mailem informováni, kde se pohybuje hlavní hrdinka Flo a co se kolem ní děje. Ve zprávách je ukryto vždy jedno písmeno tajné zprávy. Dnes obdržená zpráva vyzývá k poražení CrashTainera (tedy hraní hry CrashTainer) a obsahuje písmeno W. Zpráva složená z písmen obsažených ve všech SoFlo je zatím MEMORIZE MAP OF NORTH W. Do češtiny ji můžeme přeložit jako "Zapamatuj si mapu severního w..."

Klepněte pro větší obrázek
Obrázek z MMS, kterou dnes rozeslala Flo

Diskuze (12) Další článek: Proč Nokia 6600 nefunguje s předplacenými kartami Go?

Témata článku: Nokia, Nokia 3650, Nokia N-Gage, Den, Den první

Určitě si přečtěte