Nokia Game 2003: den třetí

Další den multimediálního dobrodružství mají hráči za sebou. Opět přibyla nová hra pro už tak zaneprázdněné hráče. V článku nejdete souhrn událostí, které se včera odehrály.
Nokia Game 2003: den třetí

Nápověda ve formě SoFlo

Druhý den Nokia Game byla hráčům předložena hra s názvem BoomBlender. Byla ovšem dostupná pouze po zadání hesla. Zpráva od Flo, která uvedení této hry doprovázela, nenaznačovala nic bližšího. V novinkách na stránkách hry se ale hráči mohli dozvědět, že právě ona je klíčem k rozluštění hesla.

Včerejší zpráva ale napověděla více:

Klepněte pro větší obrázek
MMS zpráva od Flo s nápovědou a skrytým písmenem

Abú Dhábí, Spojené arabské emiráty. OK, jsem zrovna na Středním východě. Už víš, kde máme hledat BoomBlendera? Musí být někde tady blízko. xF

Z předchozí MMS kde byla zobrazena vlajka Pákistánu a z mapky lze usuzovat, že půjde o nějaké jméno města. Které však zvolit? Někteří hráči asi začali s atlasem nebo mapou v ruce - pokud však vzali v úvahu, že první hra CrashTainer se odehrávala na pobřeží, seznam míst se zmenšil. A protože Flo cestovala letadlem, dá se to jedno jediné správné určit - je jím Karachi.

Součástí obrázku ve zprávě bylo ukryté písmeno I. Tajné sdělení tedy dostává podobu MEMORIZE MAP OF NORTH WHI - tedy "zapamatuj si mapu severu, WHI-ch(která?)". Jak bude zpráva pokračovat, lze jenom tipovat. Jen jedno je jisté - zbývá nám z ní ještě asi sedm písmen, stejně tak jako herních dní.

SMS zpráva - hrajte BoomBlender!

Hrajte BoomBlender do 24. listopadu 12:00 GMT (středoevropský -1 hodina) na webu nokiagame.com. xF

Takto zněla SMS rozeslaná všem hráčům Nokia Game. V této chvíli bylo možné hrát také hry CrashTainer, FloBoard - SubwaySavage a FloBoard - Intro. Poslední zmiňovaná se však do celkového skore nepočítá. Hry mají své časové limity. Pro lepší orientaci hráčů jsme připravili Časový plán her Nokia Game 2003. V něm mohou hráči najít informace o právě probíhajících hrách a temínech jejich uzavření.

Systém ligy - hraj fér a vyděláš

Protože je do hry zapojeno velké množství hráčů z celého světa, dochází v průběhu her i k neférovému chování. Proto Nokia vymyslela pro větší motivaci hráčů systém Ligy. Protože je poměrně komplikovaný, najdete jeho popis v samostatném článku.

Flo Boarding: Sewer Speed

Náročný den věnovaný pilnému hraní tří různých her zpestřila v devět hodin večer další trať Flo Boardingu. V současné chvíli tedy hráči měli na výběr ze čtyř her! Nová trať se odehrává ve spletitém bludišti trubek a kanálů a najít si správnou cestu je velmi důležité. Flo Boarding: Sewer Speed je třeba dohrát do půlnoci 27. listopadu.

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sewer Speed: Snowboarding v podzemních kanálech


Aktuální zpravodajství, rady a zkušenosti s Nokia Game 2003 najdete na české neoficiální stránce www.nokia-game.cz
Váš názor Další článek: 21.11.2003 21:10 Třetí Flo Boarding dráha: Sewer Speed

Témata článku: Nokia, Den, Den třetí


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14