Nokia Game 2003: osmý den

Včerejší den byl zdánlivě nejklidnější z celého letošního průběhu. Hráči i tak měli pilno - do uzavření všech FloBoard tratí a ukončení hry Desert Freeze zbývá jen několik desítek hodin.
Nokia Game 2003: osmý den

SoFlo - odhalení pozorovatele

MMS zpráva od Flo dorazila opět z USA. Je na ní fotografie Flo v autě z dob začátku hry - ještě z Helsinek.

Flo ji komentuje slovy: Chloride je místo v chladírenských objektech společnosti Desert Freeze! A podívej se, co jsem našla v poušti: obrázek z Helsinek... xF

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
SoFlo - MMS z USA a skryté písmeno zprávy

Chloride - původně heslo pro přístup do hry Desert Freezer - je jedním z měst duchů ve Spojených státech a v něm se odehrává i tato poslední hra.

Snímek - jako ostatně po celou dobu hry - obsahuje další písmeno zprávy. Protože nám chybí již jen jediné, lze odhadnou, co že je v ní napsáno:

"MEMORIZE MAP OF NORTH WHITE CIT"

Posledním slovem bude s největší pravděpodobností CITY, tedy město. Překlad celé zprávy je tedy: "Zapamatujte si mapu severního bílého města". To odpovídá dosavadnímu pátrání - Flo cestuje z jednoho města do druhého po celém světě a jména měst byla použita i jako hesla pro jedotlivé hry. Které je však to severní bílé? A na co tajná zpráva poukazuje? Bude jméno tohoto města vstupem do finále?

Finále Nokia Game 2003

Zítra po 13:00 začne pro hráče finále, do kterého se ale nedostanou zdaleka všichni. Jaká bude hranice pro postup Nokia tají. Finálová hra (nebo hry) se bude hrát plných 24 hodin - tedy do soboty 13:00.

Hráči se tedy mají ještě na co těšit.

Váš názor Další článek: Srovnání mobilních telefonů do 5 000 Kč

Témata článku: Nokia, Den

Určitě si přečtěte