Nokia Game 20Lives: můžete se registrovat

Nokia včera oficiálně spustila letošní hru Nokia Game, kterou nazvala 20Lives. Můžete si už zaregistrovat svoji přezdívku a počkat do 19. září, kdy se hra rozběhne naplno.
Nokia Game 20Lives: můžete se registrovat

Stránky 20Lives a registrační formulář najdete na adrese www.nokia.com/20lives. Nokia rovnou upozorňuje, že budete potřebovat „tlusté“ připojení a v prohlížeči také rovnou povolte všechny možné moderní a často zatracované technologie. Třeba bez podpory flashe se vůbec nehnete. A nezapomeňte zapnout zvuk.

Nenechte se vyvést z míry postavičkou mladého šíleného frikulína, který poskakuje po obrazovce a komentuje vše, co mu přijde pod ruku. Je to Phil Blitz, obchodní zástupce a zřejmě první z dvaceti „životů“, kterými ve hře budete muset projít.

Po úspěšné registraci dostanete e-mail s potvrzením a Nokia vám také zavolá na telefonní číslo, které jste zadali. Volá ze skrytého čísla.

Nokia Game 20Lives začíná 19. září a končí 13. října. Po celou tuto dobu na těchto stránkách najdete rady a tipy, jak úspěšně projít jednotlivá kola. Však už to určitě znáte, pokud jste se Nokia Game zúčastnili v předchozích ročnících. Tento web zanedlouho dostane adresu www.nokia-game.cz, prozatím funguje www.mobilmania.cz/nokiagame.

Témata článku: Nokia

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Richard "kabakov" Richter 1. 9. 2005 14:06:09
    Bohuzel hra je urcena jen pro zeme v nabidce. Ale muzete zkusit se...
  • memorex31 1. 9. 2005 11:21:02
    preco tam nie je slovensko v ponuke? Ako sa mam zaregistrovat? Dik...

komerční sdělení

Komerční sdělení