Nokia láká na nové telefony do Berlína. Představeno má být hned několik modelů

Nokia láká na nové telefony do Berlína. Představeno má být hned několik modelů

Výrobci zbrojí na zářijový veletrh IFA 2019 v Berlíně. Mnoho z nich zde ukáže novinky pro druhou polovinu letošního roku. Chybět nebudou ani nové telefony Nokia od finské společnosti HMD Global. Výrobce v těchto dnech rozesílá pozvánky na tiskovou konferenci. Uvést by mohl hned několik nových modelů.

Klepněte pro větší obrázek

Produktový šéf telefonů Nokia Juho Sarvikas zveřejnil na Twitteru vizuál odhalující termín tiskové konference – 5. září 2019 v 16 hodin. Kromě panorama Berlína pozvánka žádné další detaily nenaznačuje. Z dřívějších spekulací je ale pravděpodobné, že by se na IFA měly objevit modely Nokia 6.2 a 7.2, které obohatí nabídku ve střední třídě.

Kromě toho by HMD Global mohlo představit i další přírůstky do svého portfolia jednoduchých tlačítkových telefonů, které mají na trhu stále své příznivce. Má jít o zcela základní model Nokia 110 (2019) a další reinkarnaci modelu z minulosti – tentokrát véčka Nokia 2720 (2019). Více se dozvíme přímo na veletrhu IFA, kde nebude naše redakce chybět.

Diskuze (14) Další článek: Asus má problém. Softwarová aktualizace pro Zenfone 6 mohla telefon umrtvit

Témata článku: Nokia, Střední třída, HMD Global, IFA, Spekulace, Veletrhy, Pře, Pozvánka, Model, Veletrh, Nový telefon, Berlín, Telefon


Určitě si přečtěte