Nokia právě představila nové telefony

Před několika málo okamžiky byly představeny nové mobilní telefony Nokia. Potvrdila se naše očekávání? Máme pro vás první seznámení s těmito novinkami.
Nokia právě představila nové telefony

Nokia 7650

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Prvním představeným mobilem byla Nokia 7650, která obsahuje vestavěnou videokameru a podporuje také nový standard multimediálních textových zpráv MMS –  ty bude do konce roku 2002 bude podporovat více než polovina mobilních telefonů pocházející z dílen Nokie. Nokia 7650 má velký barevný displej, který dokořán otevírá brány nové multimediální komunikaci, které se dočkáme ve velmi krátkém čase. Multimediální Nokia 7650 bude k dispozici pouze v Evropě a Asii v průběhu druhého čtvrtletí příštího roku.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nokia 5210

Nokia rovněž představila nový telefon 5210 pro uživatele vyznávající aktivní způsob života, pro které tento přístroje přestavuje nové pojetí konceptu mobilního telefonu této značky. Z neobvyklých funkcí zde totiž nalezneme například digitální teploměr či hodiny. Prodej tohoto modelu započne již v prvním čtvrtletí příštího roku.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nokia 6510

Klepněte pro větší obrázek

Třetím uvedeným telefonem je Nokia 6510, která přináší nový a neotřelý vzhled do kategorie běžných mobilních přístrojů. Šedesát-pět-desítka přichází se spoustou užitečných a zajímavých funkcí, jako je například elektronická peněženka, vestavěné FM rádio a se spoustu malých užitečných drobností, na které jsme zvyklí ze všech mobilů od Nokie. Prodej tohoto přístroje začne také v první čtvrtině roku 2002.

Klepněte pro větší obrázek

Bez drátu

Představeny bylo také nové příslušenství podporující bezdrátové propojení prostřednictvím technologie Bluetooth. V prvních měsících nového roku tak budou k dispozici Nokia Wireless Headset (sluchátko), Nokia Wireless Car Kit (příslušenství do automobilu) a Nokia Connectivity Card (komunikační karta). Všechny tyto produkty podporují nejnovější verzi 1.1 tohoto bezdrátového protokolu a k dostání budou v Evropě i Asii.

Poznámka redakce: Zítra najdete na MobilManii podrobnější článek o všech mobilech.

 

Diskuze (35) Další článek: Nové ceny mobilů od Oskara

Témata článku: Nokia, Telefony, Nokia 5210, Nokia 6510, Nokia 7650, Elektronická peněženka, Nové pojetí, Telefon

Určitě si přečtěte