Nokia představila elegantní Bluetooth sluchátko

Nokia představila spolu s novým modelem 6650 i elegantní bezdrátové sluchátko s označením HDW-2. Nejen elegantním designem je tato bondovka zajímavá.
Nokia představila elegantní Bluetooth sluchátko

Před několika dny představila Nokia nový model 6650, o kterém jsme již psali. Spolu s tímto modelem bylo představeno i nové modrozubé sluchátko s označením HDW-2. Mrkněte na obrázek: no není k nakousnutí?

Klepněte pro větší obrázek


Elegantní design umocňuje barevná kombinace zlaté, stříbrné a černé barvy. U modrozubých sluchátek se však více jak design oceňují další vlastnosti, zejména hmotnost, výdrž na jedno nabití či dosah. Ani zde si HDW-2 netrhne ostudu. Hmotnost 25 gramů je více než slušná a co se baterie týče, 170 mAh vydrží na zhruba tři hodiny hovoru či více jak šedesát hodin pohotovosti. Zarazí spíše typ použitého akumulátoru - jde totiž o mírně archaický Ni-MH. Nemáme důvod se domnívat, že by dosah HDW-2 byl nižší, než u současných sluchátek finského výrobce, tedy maximálně deset metrů.

Klepněte pro větší obrázek

Bondovka komunikuje s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth verze 1.1, problémy by tedy neměly být ani s mobily konkurenčních značek. Zatím bohužel neznáme datum uvedení na náš trh ani předběžnou cenu.

Podrobnou technickou specifikaci Nokie naleznete zde.

Diskuze (6) Další článek: T-Mobile má nové připojení k Internetu přes vytáčené spojení

Témata článku: Nokia, Bluetooth, Bluetooth sluchátko, Sluchátko, BLU

Určitě si přečtěte