Nokia slibuje: všechny naše dosavadní smartphony aktualizujeme na Android P

Nokia včera večer v Moskvě představila tři nové smartphony - Nokii 2.1, Nokii 3.1 a Nokii 5.1. Na živém streamu bylo vidět, že přítomné novináře telefony moc nenadchly, což se podepsalo i na vlažném potlesku všech zúčastněných. Nové modely pod taktovou HMD Global totiž nenabízí žádné výrazné novinky, po kterých lační technologičtí novináři, o to lépe se však budou prodávat. A jako třešničku na dortu přidal výrobce na tiskové konferenci i jednu zajímavou informaci.

Globální marketingový manažer HMD Global, Neil Broadley, přislíbil, že nejnovější Android P bude k dispozici pro celé portfolio smartphonů Nokia, tj. od Nokie 1 až po Nokia 8 Sirocco včetně včera představených novinek. Podle jeho vyjádření je toto naplněním závazku Nokie, která chce být „čistá, zabezpečená a aktualizovaná“. Oznámení se týká i modelů s Androidem One, u nichž je zaručena dvouletá doba aktualizací, kterou chce HMD Global u svých smartphonů ještě o něco prodloužit.

Toto je nová Nokia 5.1:

Via AndroidAuthority

Diskuze (1) Další článek: Sony v příštích smartphonech použije selfie foťák s umělou inteligencí

Témata článku: Nokia, Android, Smartphony, Střední třída, Aktualizace softwaru, Android P, HMD Global, Tisková konference, Nokia 1, Nokia 2.1, Nokia 3.1, Nokia 5.1, Nokia 8 Sirocco, Technologický novinář, Moskva, Zajímavá informace, Model, Představená novinka, Živý stream, Nový model, Novinka, Přítomný novinář, Nový smartphone, Celé portfolio, Výrazná novinka


Určitě si přečtěte