Nová hra: vyzvěte soupeře na Duel!

Věříte svým znalostem a vědomostem, chcete to někomu dokázat a přitom ještě získat některou ze zajímavých cen? Nyní tak máte možnost v tuto přímo ve vašem mobilu.
Nová hra: vyzvěte soupeře na Duel!

Klepněte pro větší obrázekOd října si můžete vyzkoušet své vědomosti v nové Eurotelí hře Duel, která je pro vás přístupná přes WAP a Juice Easy, nebo také přes e-mail. Ve vzájemném „souboji“ můžete měřit síly až v pěti rozehraných hrách ve WAPu najednou.

Cílem hry je zvítězit vyšším počtem správných odpovědí a v co nejkratším časem, při stejném skóre vyhrává ten rychlejší. Na otázky lze odpovídat volbou z nabídky nebo doplňováním odpovědi.Vyzyvatel si zvolí jednu ze sedmi oblastí otázek: film, hudba, logika, počítačové hry sport, ze života slavných, všeobecný přehled a erotika, a také svého soupeře.

Vyzvanému soupeři dorazí SMS zpráva nebo e-mail s informací o nové hře a o vyzyvateli. Po přihlášení najde vyzvaný mezi rozehranými hrami (lze hrát až pět her současně na WAPu) tu správnou a odpoví. Současně s jeho odpovědí se mu ukazuje aktuální skóre a čas oproti vyzyvateli. Po odpovědi na poslední otázku a po odehrátí soupeře, který má k dispozici časový limit jednoho dne, bude podle počtu správných odpovědí případně času určen vítěz, kterému se připočte 1 bod do žebříčku a poraženému se 1 bod odečte.

Vyzyvatel je informován o dohraných hrách vyzvaných soupeřů pomocí textové zprávy nebo při vypnutém zasílání zpráv po přihlášení znovu do hry. Hráči budou zařazováni do žebříčků dle počtu získaných bodů. Žebříčky jsou celkové, ale také podle oborů a jsou oceněny zajímavými výhrami. Pro ty nejlepší budou každý týden, měsíc a čtvrtrok připraveny hodnotné ceny.

Hlavním partnerem nové hry Duel je společnost Nokia. Hraní hry a vyzvání soupeřů není omezeno jen na užitele mobilních telefonů Eurotel.

Poznámka na závěr: Hru naleznete na mobilním portálu Juice v sekci Juice/Zábava/Hry/Duel nebo na WAPové adrese http://wap.gameduel.cz, nebo na www.mobiljuice.cz.

Témata článku: Operátoři, O2, Duel

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • chuck m. 19. 10. 2002 13:57:38

    "Hraní hry a vyzvání soupeřů není omezeno jen na užitele mobilních...

  • BB 18. 10. 2002 11:11:17
  • LK 17. 10. 2002 19:09:25
    Kdyt tam nic nema!
Určitě si přečtěte

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

** V telekomunikační ústředně na Žižkově dnes sídlí CETIN ** Moderní techniku doplňuje muzeum strojů z dob socialismu ** Zajímavá je i budova samotná, a to nejen normalizační architekturou

25.  7.  2017 | E15.cz , Stingl Tomáš | 5

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 63


komerční sdělení

Komerční sdělení