Nová Nokia N-Gage je tady (přehled článků)

Recenze jednoho z nejmenších mobilů Panasonic G50 - Eurotel CDMA se blíží - Přehled modelů od Motoroly - Recenze dvojice Bluetooth sluchátek - Legendární slepice Moorhuhn už i na mobilu - Jak fungují moblogy?
Nová Nokia N-Gage je tady (přehled článků)

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled článků uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

Panasonic G50: suvenýr od kolotočů (recenze)
Panasonic G50 je jeden z nejmenších mobilů, které si můžete v současné době u nás koupit. Vypadá sice jako hračka, ale je to plnohodnotný telefon s barevným displejem, nechybí mu žádná ze základních funkcí a přidává i něco navíc.

Eurotel CDMA - internetová revoluce v Česku?
Od května bude Eurotel nabízet rychlý přístup k internetu přes CDMA, a to bezdrátově a téměř po celém území České republiky. Jedná se o největší téma poslední doby. Přečtěte si nezávislý pohled jednoho z našich slovenských kolegů.

Motorola - přehled modelů
Americký výrobce mobilních telefonů Motorola je v současné době na druhém místě v počtu prodaných kusů. Motorola své příznivce bezesporu má, stačí se podívat na nějaký z posledních modelů výrobce. Dost nás toho ještě čeká.

Výsledky ankety: jaké jsou nejkrásnější a nejškaredší mobily?
Minulý týden jsme vyhlásili anketu, ve které jste mohli vybírat, které současné mobilní telefony jsou podle vás nejhezčí a které moc krásy nepobraly. Podívejte se na podrobné výsledky.

Aktuálně: nová N-Gage je tady a jmenuje se QD
Nokia si přivstala a už v sedm hodin ráno rozeslala tiskovou zprávu s informacemi o nové verzi herní konzole N-Gage. Bude poměrně levná, ale nečekejte fotoaparát, rádio ani přehrávač MP3.

Nokia N-Gage QD: novinka nebo krok zpět?
Pamatujete se na obří show k uvedení N-Gage? Včerejší představení Nokia N-Gage QD bylo výrazně tišší, show nahradila obyčejná tisková zpráva. Není se čemu divit, jedná se o pokus zachránit umírající koncept a tím se nikdo nechlubí. Záchrana je to však podivná.

Recenze bluetooth sluchátek Jabra a B-Speech
Tradičnímu testu bluetooh sluchátek tentokrát neodolaly sluchátka Jabra FreeSpeak 250 a B-Speech Plus. Obě představují nástupce předchozích modelů.

Návod: jak nastavit e-mail na nových Nokiích
Nové telefony Nokia řady Series 40 mají vestavěný e-mailový prohlížeč. Jeho nastavení nemusí být pro každého jednoduchá záležitost, proto jsme připravili návod s přesným postupem.

Moorhen Camera X: legendární slepice pro Symbian (recenze)
Moorhen Camera X je hra pro chytré symbianové telefony. Na dvorku pobíhají a poletují slepice, vy jste lovec s brokovnicí a čas utíká. Znáte přece hru Moorhuhn… Mobilní verze se netradičně ovládá fotoaparátem v telefonu.

Pryč s háčky a čárkami v SMS symbianových Nokií
Známým problémem symbianových telefonů Nokia je slovník T9, který píše s diakritikou a zkracuje tak délku zpráv. To, co Nokia nedomyslela, naštěstí řeší program NaSMS, se kterým lze psát textovky plné délky a nabízí i další užitečné funkce.

Wild West Duel: divoký západ v telefonu (javová hra)
Je horký večer a ty uprostřed prérie narazíš na tři desperády, kteří se s tebou chtějí utkat v pravém kovbojském souboji. Otři si upocené čelo, otevři sponu pouzdra svého koltu a hlavně nezapomeň na to, že vyhrává ten rychlejší.

Moblog = internetový deníček z mobilu
Znáte moblogy? Fotomobilem pořídíte obrázek, přidáte k němu popisek a krátce po odeslání – třeba pomocí MMS – se vše objeví na internetové stránce. Přesně tohle umí nová služba HyperBlog.

AA Flak 8.8: zahrajme si na vojáčky (+soutěž)
Her s válečnou tématikou je vskutku mnoho. Dnešní hra vás ale mile překvapí svým námětem i grafickým zpracováním. Vžijte se do role posledního vojáka čekajícího marně na posily ze strany svého vojska při obraně města před nepřátelskými bombardéry.

Mystic Islands 2 - špičkové RPG na mobilu
Všichni, kdo čekáte na opravdovou mobilní hru žánrý RPG, vězte, že se mezi nimi zrodil král. Hra Mystic Island 2 patří mezi nejpropracovanější hry, které jsem měl tu čest na mobilním telefonu hrát.

Soutěž pro programátory v Javě
Soutěž Start 2004 – Nejlepší Java aplikace je určena pro programátory javových her a aplikací. Vítězové získají zajímavé ceny, například Nokii 6600, a svá díla mohou prodávat na portálu Eurotel Live! nebo i ve světě.

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Panasonic G50, Jednoduchá záležitost, Nová Nokia

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50