Nová řada Xelibri – můžete jen žasnout!

Avizovaná podzimní kolekce avantgardní řady Xelibri je téměř na světě. I když Siemens zatím nic nezveřejnil, můžete si prohlédnou první obrázky kompletní řady. Je mnohem odvázanější než řada předchozí.
Nová řada Xelibri – můžete jen žasnout!

Siemens v minulém roce překvapil, když odvážně uvedl na svět svou módní značku Xelibri. Značku, která začala prodávat mobilní telefony jako jistý druh módního doplňku. Od veškeré konkurence se mobily pod značkou Xelibri liší zejména svým vzhledem. Ten je také mnohem důležitější než funkční vybavenost jednotlivých telefonů. Stejně jak je ve světě velké módy zvykem, obměňuje se nová řada vždy s příchodem nové sezóny – tentokrát je na řadě sezóna Podzim-Zima.

Zatímco předchozí řada zcela jistě šokovala svým vzhledem nepřipravené uživatele, nová kolekce je na tom úplně stejně. I když se očekával netradiční design "5" až "8"-ky, výsledek překvapil snad každého. To, co se jiní výrobci odváží ukázat pouze jako designovou studii, uvádí Siemens do praxe. Modelová řada Xelibri je jistě tou pravou vodou na mlýn nadšeným designérům Siemense, kteří se jindy musí hodně krotit.

Minule jsme vám přinesli první fotografie, ale pouze jednoho modelu. Dnes si prohlédněte i zbytek řady. Obrázky se podle informací na Siemens Info objevily v německé edici časopisu FHN. Buď se okamžik oficiálního představení nové řady blíží nebo jen někdo špatně načasoval termín uvedení.

Obrázky pocházejí z webu Siemens Info.de

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nová "5" a "6" --- pudřenka se zrcátkem upoutá zejména ženy

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
"7" a "8"

Diskuze (14) Další článek: Nové modely Sony Clié na obzoru

Témata článku: Řada, Nová řada

Určitě si přečtěte