Nová vlajková Motorola má mít čtyřnásobný fotoaparát. Firma ji představí v Berlíně

Motorola chystá na nadcházející veletrh IFA 2019 v Berlíně zásadní novinku. Bude jí vlajkový smartphone Motorola One Zoom. Podle důvěryhodného německého portálu Winfuture.de je jeho premiéra prakticky jistá. K tomu web přidává i tiskové fotografie a parametry zařízení.

Klepněte pro větší obrázek
Motorola One Zoom by mohla přijít hned v několika barvách  (Zdroj: Cahskaro.com)

Motorola One Zoom bude vrcholem portfolia americké značky vlastněné čínským Lenovem. Hlavním lákadlem má být čtyřnásobný zadní fotoaparát s hlavním 48Mpx senzorem, kamerou pro mapování hloubky ostrosti, širokoúhlým a teleobjektivem. Ten má nabídnout údajně až 5násobný zoom. Zajímavostí je duální optická stabilizace, což by mělo znamenat, že ze 4 použitých objektivů budou dva obsahovat OIS.

Přední strana je osazena 6,2palcovým displejem s malým kapkovitým výřezem pro přední kameru. Čtečka otisků má být umístěna přímo ve skle displeje, který by tím pádem měl být typu OLED. Rozlišení zatím neznáme, minimem ale bude Full HD+. Motorola nezapomene ani na 3,5mm jack a USB-C konektor. Reproduktor má být netradičně umístěn v horní hraně. Další podrobnosti včetně dostupnosti a ceny bychom se měli dozvědět 5. září, kdy Lenovo a Motorola hostí tiskovou konferenci v rámci veletrhu IFA 2019 v Berlíně.

Diskuze (9) Další článek: Samsung a Microsoft překlenou díru mezi počítačem a mobilem. Bude to stačit na náskok Applu?

Témata článku: Motorola, Spekulace, Fotoaparát, OIS, IFA, Vlajková loď, Čtyřnásobný fotoaparát, Moto, Displej, Pře, Winfuture, Full HD +, Veletrh, Berlín, Mít, Motorola One Zoom


Určitě si přečtěte